Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra visszaállítására...

Hüvelyflóra visszaállítására (hüvelygyulladás) mit javasoltok Betadine hüvelykúp használata után? Lactofeel v Protexin Gynophilus?

Figyelt kérdés
A doki a Lactofeel mondta a betadine-os kúra utána, amit már használtam az ő javaslatára hüvelygyulladásra, de egyáltalán nem hatott rá. Ez kettő az egyben hüvelygyulladásra és hüvelyflóra visszaállításra is jó. Ti mit javasoltok? Sok helyen olvasom a Protexin Gynophilus-t. Van olyan akinek bevált? vagy maradjak a lactofeel-nél mert az a gyulladásra is jó? (régóta küzdök bv-vel és hüvelygyulladással) Köszönöm előre is!

2012. ápr. 21. 21:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nekem égö érzésem nincs, de folydogál ki belölem, föleg napközben. Ez kissé zavaró. Jaja, az injekcióval ez a gond, én se állithatok oda a dokihoz,h ez kell nekem:)
2012. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
hát igen én is ezt mondom. De neked egyébként hatott a protexin g.?
2012. ápr. 23. 18:47
 13/28 anonim ***** válasza:
Most kezdtem el 2 napja, egyenlöre jó. De tudod,h az a kérdés,h hosszútávon nem e jön elő a gyulladás. Jó lenne, mert már megkeseriti az életemet, na meg a kapcsolatomat.
2012. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
hát én úgy tervezem h most elhasználok majd egy dobozzal utána meg fenntartásként 3 hónapig. és utána remélem többet nem fog elő jönni. nem úgy tervezem h életem végéig ilyeneket kelljen használnom ...:)
2012. ápr. 23. 21:32
 15/28 Gegab válasza:
Én hat napja használom, és egyenlőre sajnos még nem múlt el a folyás. Nem tudom, hogy hány nap után kezd hatni, de nekem teljesen gallyra ment a hüvelyflórám. Lehet, hogy több idő kell a visszaállításhoz.
2012. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
nekem inkább a nagyon kellemetlen szag az ami zavaró...és nagyon ciki is sajnos. most voltam a gyógyszertárban nincs protexin g. de azt mondta a nő h rendel holnapra és 3000 ft körüli árra számítsak...itt neten néztem van ahol 1900 meg 2000-2500 körüli ár volt írva...hát elég drága lesz remélem hatni fog...a lacofeelel jártam úgy hogy vettem 1et utána még három hónapig használtam és mindig kiadtam érte a 3500 ftot és nem is hatott. Szóval remélem a legjobbakat :)
2012. ápr. 24. 16:06
 17/28 anonim válasza:

Én is most vettem GynOphilust, kíváncsi leszek... Mellette kaptam a Gynevac oltást ist, már csak 1 vakcina van az 5-ből. Nagyon bízom benne mert ugyan olyan tüneteim vannak mint az eddigi hozzászólóknak.

Ha reggel használom a kapszulát nem kellemetlen napközben? Nem folyik ki?

2012. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet hogy 14 napon át minden este. Szerintem úgy sokkal jobb én úgy fogom.
2012. ápr. 25. 08:42
 19/28 A kérdező kommentje:
még az érdekelne, hogy hüvelygyulladás estén a páromat is kell kezelni? ez végül is nem gomba....ezt is ellehet kapni? köszi
2012. ápr. 26. 19:00
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én sokat használtam, sőt a mai napig is szoktam használni a Gynophilust. Egyrészt mert candidával küzdöttem és nem két délután volt míg rendbe jöttem (mondjuk candid plust is szedtem mellé), másrészt a mai napig ha nem figyelek az étkezésre ha elindul valami érzem hogy kellemetlen, akkor mindig használom. Mindenképpen be kell vizezni és akkor nem tapad meg, ez a használati utasításban benne van, lehet hogy esetleg van akinek nem nedvesedik meg eléggé, erre figyelj majd. A tisztasági betét nálam míg használom a Gynophilust elkerülhetetlen, ez van, valamerre távozik egy része és csak erre tud, kifelé. Összességében nekem ez vált be a legjobban. Még az az egy ötletem van hogy amikor felhelyezed tedd fel egy kicsit a lábad hogy inkább bent maradjon és bent oldódjon ki minthogy kiessen.

2012. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!