Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyflóra visszaállítására...

Hüvelyflóra visszaállítására (hüvelygyulladás) mit javasoltok Betadine hüvelykúp használata után? Lactofeel v Protexin Gynophilus?

Figyelt kérdés
A doki a Lactofeel mondta a betadine-os kúra utána, amit már használtam az ő javaslatára hüvelygyulladásra, de egyáltalán nem hatott rá. Ez kettő az egyben hüvelygyulladásra és hüvelyflóra visszaállításra is jó. Ti mit javasoltok? Sok helyen olvasom a Protexin Gynophilus-t. Van olyan akinek bevált? vagy maradjak a lactofeel-nél mert az a gyulladásra is jó? (régóta küzdök bv-vel és hüvelygyulladással) Köszönöm előre is!

2012. ápr. 21. 21:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem szedtek véletlenül fogamzásgátlót? Én fél évig kínlódtam hüvelygombával(orvostól orvosig jártam havi 5000 ft-ok röppentek a gombaölőkre), és amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését magától elmúlott :)A hüvelyflórát nem csak hüvelykúppal tudjátok helyreállítani, én a Protexin candid plust ajánlom, ez szájon át szedhető.
2012. máj. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem nem szedek fogamzásgátlót, én nekem nem gombám volt hanem hüvelygyulladás. Hála istennek egyszer nagyon rég volt gombám, de azóta se. :) Ez a hüvelygyulladás ami már nagyon kikészít. Remélem ezek most beválnak :)
2012. máj. 17. 09:47
 23/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is a Gynophilust használom, nem egyszer volt már hüvelygyulladásom és ez utána mindig rendbetesz, kb 10 napig naponta kettő kellett nekem. Hál Istennek hogy már van ilyen mert régebben nagyon sokat szenvedtem...

2012. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
75%
Vagilact-ot használta már valaki?Én az 5.-ik napon vagyok túl (10 napos) és úgy érzem már jobb.
2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
én is a Vagilactot tudom ajánlani, nekem nagyon bejött: [link]
2013. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

A kérdés írójának az utolsó bejegyzésre szeretnék reagálni.

Mi az hogy nem tetszene az orvosnak???????? Ki nem szarja le őket? Sajnos én ugyan ezekkel a problémákkal küzdök mint ti csak én már 6 éve! Vagy kb. 8 különböző orvosnál voltam már, és olyan mérges vagyok az összesre hogy legszívesebben megölném őket! Nos az én tanácsom: sajnos neked kell utasítani(!) az orvost, hogy mit csináljon...sajnos, ez van, kicsit bele kell látnod a dolgokba hogy mit hogy kellene csinálnia, mert ők magasról tesznek már rá. Szal mindig csináltass tenyésztést a hüvelyváladékoddal, hogy kiderüljön baci vagy gomba, a másik ,szerintem az ultrahang is nagyon fontos (ha már fáj mindenféleképpen). Az orvosok többsége ezt kihagyja! Csak mint valami látnok kitalál valamit és felírja, volt olyan is nem egy ,aki ugyan azt írta fel újra és ugyan az az orvos volt!!!!! Ha pedig elmész újhoz, légkalapáccsal kell beleverni a fejükbe, hogy neked ez visszatérő!!! Az, hogy rajtam mi segített? Nos, sajnálattal kell közölnöm, hogy otthon (Mo-on) semmi és senki, most kint vagyok Svájcban itt fogom megpróbálni...

2013. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Ja még annyit, hogy vannak kivételek, nem minden orvos ilyen, eggyel találkoztam akit pl nem kellett unszolni hogy tudja mi a dolga, rendes volt, de azon kívül hogy rengeteg pénzt ott hagytam nála (magán orvos volt) ugyan úgy nem jutottam előrébb. Tehát elnézést, ha valamilyen orvos éppen ezt olvassa és fentiek éppen rá nem igazak. De ami a legfontosabb: NE HAGYD MAGAD! ;)
2013. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Bár ezeket a készítményeket nem próbáltam még amiket írtatok, de ami késik nem múlik. Szerintem mindenkitől nagyon kedves, hogy ilyen segítőkész. Bocsánat, ha túl durva voltam, de nagyon ideges lettem azt látván, hogy néhányan "féltek" az orvostól. Mikor az egészségetekről van szó, legyen az bárki, nem szórakozhat veletek!Legyen az orvos alapos!
2013. nov. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!