Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerdán mennem kell Nőgyógyász...

Szerdán mennem kell Nőgyógyászhoz. Vizsgálatra és gyógyszer miatt. Eléggé félek most megyek elsőnek. Azt hallottam vérvételre is mennem kell. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Elég későn(22 leszek nemsokára)...
2012. ápr. 23. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem minden doki küld el vérvételre, de a te érdeked lenne...

Nem kell félni, nem fog megenni.

Megnéz, megvizsgál, csinál rákszűrést, esetleg elküld vérvételre.

Ha volt a családodban trombózis, azt mindenképpen mondd neki!

2012. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A te érdeked, hogy elküldjön vérvételre. Ebből tudja megállapítani, hogy szedhetsz-e fogamzásgátlót. Ebből akár komoly májkárosodást is kaphatsz, úgyhogy szerintem egy vérvétel sokkal jobb, mint egy májátültetés.
2012. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális orvos nem hagyja ki a vérvételt, és alaposan meg is vizsgál.
2012. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor eléggé szükséges de ennek mi a módja ,rendje ? Mármint a vérvételnek..Aztán még aznap még vissza kell mennem a dokihoz is vagy hogy van ez az egész?
2012. ápr. 23. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Ad egy beutalót, te meg mész amikor tudsz vagy amikorra adnak a laborban időpontot...
2012. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Jó lenne női dokihoz menned, mégis csak könnyebb a vetkőzés és a kitárulkozás elötte, mint egy idegen férfi elött!

De azért azt is ki lehet bírni, nem kellemes, de túl leszel rajta..

2012. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Igen, a vérvétel nagyon lényeges, és a trombózisra való hajlam...

Ne félj mindenki túl esik rajta, ezt nem lehet "megúszni".

Jó lenne, ha nőhöz kerülnél elsőre..

2012. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vérvételre valószínűleg elküldenek, de nem biztos. Félned nem kell, az, hogy kicsit izgulsz, normális, mindenki izgul az első (és a sokadik) előtt. Majd írd meg, mi volt!
2012. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta? mi volt?
2012. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos aznap reggel megjött.(előbb mint kellett volna)..Így reggel felhívtam az orvost hogy le kell mondanom mert megjött,de szóltam hogy mindenképp megyek 16.után már,ahogy kapok időpontot..A párommal volt csak egy kisebb veszekedésünk ez miatt sajnos...
2012. máj. 2. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!