Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most mit csináljak? Vettem...

Na most mit csináljak? Vettem egy terhességi tesztet. Negatív lett az eredmény. Viszont 2 hete késik.

Figyelt kérdés
A mellem feszül, néha kicsit fáj a hasam alja, de ezen kívül semmi. Nem jön meg, és a teszt is negatív. Vegyek egy másik tesztet, vagy mennyek el dokihoz?
2009. aug. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vegyél másik tesztet de megfog jönni a mellfeszülés és a többi szerintem annak a jele
2009. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg,hogy ne ess pánikba, ha stresszelsz csak még később fog megjönni,ha megnyugtat,akkor pedig vegyél mégegy tesztet, de mivel az előző negativ lett, nincs okod félni
2009. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat!
2009. aug. 4. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy teszt, és legkésőbb egy hét múlva doki, akár negatív lesz a teszt, akár pozitív.


lehet, hogy mégis baba, csak későn fogant, és ezért nem mutat még semmit a teszt.


de lehet, hogy ciszta, vagy kimarad ez a ciklus.

2009. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van.tegnap voltam dokinálazt mondta: "Tudja már ,hogy hány negatív tesztet láttam és mennyi volt valójában pozitív".Anegatív sokszor csal,de azért nem minden esteben.
2009. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

11:44es!

És akkor te is csinálsz mégegy tesztet???

Vagy eddig már sok teszted lett negatív? Nekem eddig csak egy...és az is igaz h nem a reggeli első vizeletből csináltam...mert alig vártam h lássam az eredményt.

Nem lenne gond a bébi, de olyan jó lenne tudni h most akkor mi van. Ne reménykedjek feleslegesen :)

2009. aug. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!