Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredmény ha késik, nem...

AFP eredmény ha késik, nem baj ha később megyek ultrahangra?

Figyelt kérdés
17+4 hetes vagyok, és múlthéten végezték el a vizsgálatot. A védőnő azt mondta ezen a héten majd hiv ha megjött az eredmény. De gondolom az ünnep miatt kicsit késni fog, nem? Jövőhéten kellene uh-ra menni, mi van ha csak 19 hetesen tudunk menni?
2011. márc. 17. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen belőle semmi, mivel a 20-21. hétig kell elvégezni a kötelező UH-t.
2011. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz emiatt semmi gond, hiszen a 2. genetikai uh-t valamikor a 18. és a 20. hét között kell elvégezni. Az orvosok gépében megvan a különböző hetekhez tartozó normáltartomány, így minden esetben ki tudják szűrni az esetleges eltérésekt.
2011. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm hogy válaszoltatok.
2011. márc. 17. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleve csak a 20. hétre adtak időpontot, azt mondták 20-21. héten vizsgálnak
2011. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Éppen tegnap voltam genetikai UH-on, mert akkorra kaptam időpontot. A dokimnak nem okozott problémát, azt mondta minden rendben.


19+2 khm

2011. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!