Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak itt olyan 25-30 évesek...

Vannak itt olyan 25-30 évesek akik nem járnak nőgyógyászhoz vagy sose voltak még nála? (lennt többi)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom mindenkinek a maga dolga hogy jár szűrésekre vagy nem,szerintem döntse el ezt mindenki maga és nem kell ebbe beleszólni.Mindenkinek a saját teste,saját élete,hagy döntse maga el.

Ha valaki nem jár akkor mért akkarnak annak az életébe sokan beleszólni,mi közük hozzá nem?


2012. jún. 10. 17:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy megértelek téged,mert leírtad a saját esetedet,mennyi mindenen vagy már túl és azt is tudom a korábban is meghaltak hasonlókba az emberek,csak szívinfartus helyett pl azt mondták meghasadt a szíves stb..


De több hozzászólást is ismét végig olvastam és azok voltak szimpik6ill az hogy aki hozzánk közel áll,de valóban ha az mondja az aggódásból teszi,törödésből,de akivel sehogy sem vagyunk az mit foglalkozik másokkal.


Engem az idegesít amikor olyan emberek akikkel sehogy sem vagy,mert pletykásak,folyton leszólnak másokat(nálunk ez helyzet,fáj már a fejem,hogy folyton szídnak valakit,mindig másokkal foglalkoznak,hogy ne az ő hibáik legyenek előtérbe,hanem másoké stb,bíztos tudjátok mire gondolok)mit kotyognak,meg kérdezgetnek ebbe is bele.


Az sem tetszik(nem gondoltam volna hogy a nők elég nagy része ilyen,kíváncsi lennék otthon is így beszélnek,mint a kocsisok,és édesanyák emellett)páran az otthoni sexről beszélnek,hogy a párjuk milyen fazont hord(azért ez durva,ennek magánügynek kellene lenni),ha jön valami diák nyáron munkára ott is faggatoznak hogy szűz(persze nem ilyen nyíltan,de erre irányul a kérdésük),kivel és mikor volt előszőr.És anyákról beszélünk,nekem ez igen durva,nem csodálom,hogy akkor sok a problémás gyerek,vagy lehet a munkahelyen élik ki magukat,mert tudjuk hogy akinek túl nagy a szája,az sokszor kamuzik össze-vissza.

2012. jún. 22. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!