Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg először a...

Tegnap jött meg először a havim, mára el is múlt. Lehet attól, hogy kb egy hete szexelünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Ugye nem estem teherbe? Mert nem védekeztünk, mondván még nem mensturálok, nem eshetek teherbe. Ezek szerint mégis?
2012. jún. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
64%
Ugye ezt nem mondod komolyan, hogy még az első menstruáció előtt szexeltél??? Remélem ez csak vicc!!!
2012. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként az első menstruáció előtt is védekezni kell, bár szexelni sem kellett volna, hiszen nem tudod mikor van az első peteérésed. Lehet, hogy éppen akkor mikor szexeltél és akkor már kész is van a baba.
2012. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Dédim így született. 13 éves volt az üknagymamám, elment a kazal mögé az üknagyapámmal, mondván, még nincs meg neki, szóval nem lehet gond. Hát lett, mégpedig a dédim. Már akkor vették észre, mikor mozgott, és szemmel látható volt a pocak. A falunkban az öregek sokáig emlegették a fiatal lányoknak ezt a történetet. Nekem úgy mesélték, hogy az apja majdnem agyoncsapta, de inkább férjhez adta, együtt is öregedtek meg.
2012. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nekem egy ilyen napos "vérzés" jelentkezett 8 nappal együttlét után, mikor babát akarunk. Később kiderült, a baba akkor ágyazódott meg, attól véreztem kicsit, de másnapra elmúlt. Nem ijesztgetni akarlak, de ez volt.
2012. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
ku*va vagy;)
2012. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
Elég felelőtlen vagy..és nagyon-nagyon fiatal....Ha szexeltel VÉDEKEZNI KELL!!!!!!!!!!!Csinálj 1 tesztet...
2012. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, vagy vetess vkivel akibe megbizol, vagy vetess a barátoddal..korod?
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
JESSZUSOM mik vannak!!! -.-"
2012. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
Istenem, a mai degeneráció tipikus példája. De legalább a biosz órákon figyelnének. Irány a doki, mert ez valóban lehet beágyazódási vérzés. Szólj anyukádnak is mindenképpen, bár nem hiszem, hogy meg fog dicsérni.
2012. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhesség. Majd írj azért, mi van veled...
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!