Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg először a...

Tegnap jött meg először a havim, mára el is múlt. Lehet attól, hogy kb egy hete szexelünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Ugye nem estem teherbe? Mert nem védekeztünk, mondván még nem mensturálok, nem eshetek teherbe. Ezek szerint mégis?
2012. jún. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
Szünetet tartott, de megtudta hogy nincs baba és most megint velem van
2012. júl. 24. 16:51
 72/75 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy erre mar nem tudok mit irni... es a legszomorubb az, hogy azt hiszi hogy ez teljesen normalis, es jol van igy... Nekem is van egy lanyom, meg kicsi, de az egeszen biztos hogy nem lesz ilyen tudatlan, meggondolatlan, naiv, es ostoba... (mar bocsanat)
2012. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy orrba vágós, fogkicsattanós esést kívánok az élettől neked...ha a butaság fájna...
2012. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyire naív vagy..és ezek után jársz vele, dugatod magad..

azért olyan 3-4 hónap múlva írni fogok ide, hogy meglássuk, hogy csak mondtad, hogy vettél tesztet..

Annyi idő után már elfog kezdeni nőni a hasad..

2012. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
te annyira hülye vagy!! nem veszed észre hogy csak azért kellesz a "pasidnak" h legyen kit dugnia?? kicsit sem tűnik érdekesnek hogy amint lehet h terhes vagy hirtelen nem kellesz neki és amikor állításod szerint nincs baba (amit nem hiszek...) újból veled van? mert szerintem ez nem így megy... kezdjük azzal hogy egy normális embernek eszébe nem jut egy 12 éves GYEREKET (!!!) teherbe ejteni....én a helyedben sűrgősen szakítanék vele mert rá nem hiszem hogy ha bármi problémád van -lásd lehetséges terhesség- akkor nem igazán számíthatsz rá....de mindegy te tudod...gratulálok a sok eszedhez hogy hogy az" időben kivette" neked védekezés elárulnám hogy nem....és még kivánom a sok eszed mellé azt hogy terhes legyél és tudják csak meg a szüleid...megérdemelnéd...arról hogy bulizni jársz pedig had ne is írjak...egy merő szánalom vagy már ne is haragudj...meg a pasid is...és bocsánat hogy ha esetleg túl durvára sikeredett a levelem de ez már a hülyeség netovábbja...
2012. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!