Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg először a...

Tegnap jött meg először a havim, mára el is múlt. Lehet attól, hogy kb egy hete szexelünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Ugye nem estem teherbe? Mert nem védekeztünk, mondván még nem mensturálok, nem eshetek teherbe. Ezek szerint mégis?
2012. jún. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
tessék tesztet csinálni, beágyazódás (együttlét után kb 1 hét) okoz csekély vérzést.... az pedig, hogy a menstruáció előtt nem eshetsz teherbe hatalmas tévedés.. peteérésed menstruáció nélkül is lehet, ahogy fordítva is... azért érdekelne, hány éves vagy...
2012. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
uristeeeeeeen!!!! hogy te mekkora ostoba buta krva vagy. a baratod keszitse a motyokajatat a bortonevekre, mert sokat fog husolni kiskoru megrontasaert. neked meg jo babazast.
2012. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:
13 éves leszek. Sajnos lassan érek és még nem jött meg. De éretteb vok a koromnál. Tesztet kiadják nekem? Kell hozzá orvosi papír vagy csak úgy megveszem? Anyukám nem kel hozzá ugye? Nem akarom hogy tudja
2012. jún. 22. 19:15
 14/75 anonim ***** válasza:
Bemégy bármelyik drogériába és veszel egyet. Nem kell hozzá igazolvány. Arra viszont készülj fel, hogyha terhes vagy, az orvosnak hivatalból feljelentést kell tennie. Gyerekkorú vagy, így a törvény szerint a fiúd akkor is bűncselekményt követett el, ha te beleegyeztél. De most komolyan: 12 évesen nincs jobb dolgotok?
2012. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:

Tecoban, X-epil a legolcsóbb, két darab van benne. Nálunk legalábbis.

Sajnálom, hogy ilyen létezik. Én nem írok neked csúnyákat, szerintem elég nagy büntetés lesz neked az, ha most két csíkot látsz a teszten, mert akkor nagyon rossz idők jönnek :(

2012. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
24%
Hát nagyon szurkolok, hogy negatív legyen az a teszt!! Mindenképpen jelentkezz, hogy mi lett, és ha most megúszod, ezek után legyen kicsit több figyelmed a védekezésen...
2012. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
Az szép o.o komolyan ennyire buta vagy?! Hát na mindegy.Azért írj hogy mivan veled.
2012. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:

azért is grat, mert menstruáció előtt.

és azért is, hogy 12 éves vagy.! -.-"

2012. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem kellett volna..nem hordalak le, mert van elég bajod..olvasd el a tesztet hogy kell csinálni..a barátod mennyi idős?ird le mi volt a teszten!rögtön nézd meg ha kész mert egy óra múlva már halványan látszik a 2.csik, ún. szellemcsík,ha terhes vagy rögtön szólj a szüleidnek!!És fejezd be az össze-vissza d.gást és élj normális gyermek életet!Csak gratulálni tudok...
2012. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:

Pasim 16 éves azt mondta nem válalja velem a gyereket pedig én szeretném megtartani. Nem csináltam még tesztet mert kis városban élünk ahol mindenennek híre megy de ma úgy is a szomszéd városba megyünk bulizni és akkor reggel ott veszek egy tesztet. Remélem nincs baba mert anyuéknak nem akarom elmondani hogy a párommal szexuális életet élünk.

És okosabb leszek, tegnap már figyeltünk is rá hogy a barátom időben kivegye. Nem kockáztatok egy gyereket.

2012. jún. 24. 07:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!