Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg először a...

Tegnap jött meg először a havim, mára el is múlt. Lehet attól, hogy kb egy hete szexelünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Ugye nem estem teherbe? Mert nem védekeztünk, mondván még nem mensturálok, nem eshetek teherbe. Ezek szerint mégis?
2012. jún. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
Egy teszt pár száz forint. Ha arra nincs pénz, miből vesztek óvszert (már ha tényleg igaz, hogy védekeztek). De tényleg: vérzésed volt az elmúlt hetekben. Végül is a te dolgod, de ilyennel nem szabad húzni az időt. Vagy a híradóban akarsz szerepelni?
2012. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%

Uristeeeeeen te mekkora ostoba idiota p*csa vagy, ezt nem hiszem el!! mert szerinted a gyereket felnevelni olcsobb lesz mint egy k**va teszt???? mit gondolsz, mit kene erezned par hetes terhesen???? nekem anno semmi tunetem nem volt, es ha veletlenul gyanubol nem lovok el egy tesztet, akkor valoszinuleg csak akkor veszem eszre amikor rugdos. Te tenyleg ennyire felelotlen hulye vagy vagy csak megjatszod??? Van egy pozitiv teszted, te meg ulsz a seggeden mintha mi sem tortent volna. remelem kiderul mekkora ribanc vagy, es anyad agyonver, mondjuk mar szuletesedkor kellett volna....

Mindenki mastol elnezest az alpari hangnemert, de nem birom elviselni ha valaki ennyire a vegletekig se*g.

2012. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%

Megírom utoljára. Akár hiszed akár nem, terhes vagy. Akkor is, ha nem érzed.

Mivel azóta eltelt pár hét, minden bizonnyal már nem lehet elvetetni. Meg kell szülnöd.

Egészségedre. Fájni fog.

2012. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc, azonnal szerezz egy tesztet, vagy menj orvoshoz. Ha kell, kérj kölcsön, 600 ftot talán tud adni vki a környezetedben. Kiskorúként elvileg a 18. jétig elvetetheted - bár ritkán mondok ilyet, mert abszolút nem pártolom az abortuszt, de nem kéne megtartanod...
2012. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy az orvos elmondja anyukádnak, akkor erre akkor kellett volna gondolnod, mikor lefeküdtél azzal pasival. Vállalnod kell a tetteid következményeit.
2012. júl. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:

Nem volt vérzésem azóta, de mostanság kell megjönnie nem? Mert egy hónapja volt meg.

De tényleg tudom, hogy nem vagyok terhes. Idősebb barátnőm is mondta. (Ő már volt terhes) Anyu is mondta, hogy az elején lehet rendszertelen a havim, ez normális.

2012. júl. 23. 06:51
 67/75 anonim ***** válasza:
100%
Június 20.-án volt az egy napos "vérzésed". Ez azt jelenti, hogy már vége kellene lenni a másodiknak. Nem tudom meddig áltatod még magad egy pozitív teszttel a kezedben. nem fog felszívódni, nem fog eltűnni. De te tudod! Csak még annyit: ha ahhoz volt bátorságod, hogy széttedd a lábad, ahhoz is kellene, hogy annak következményeit felvállald. ( Idősebb barátnőd véleményéhez annyit: nincs két egyforma terhesség, szóval az ő tapasztalatai nem mérvadóak)
2012. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Kérlek, ha majd megmozdul a baba, legyen bátorságod megkeresni ezt a kérdést megint, és írd meg, hogy más épp ilyen tinilányok tanuljanak belőle... hogy felfogják, nem úgy, mint te, hogy a terhesség első hónapjai még épp olyanok, mint aki nem terhes, hogy nekik legyen idejük lépni, és ne kelljen végigjárniuk a szüléssel járó hercehurcát, mint majd neked.

Én még mindig bízom benne, hogy ez egy kamu-kérdés, mert szerintem nincs ember, aki kibírná azt, hogy ne vegyen tesztet, mikor már előtte volt egy két csíkos, vagyis terhességet jelző tesztje...

Hiába áltatod magad, aranyom, az a baba ott van.


-egy szintén az elején gyenge második csíkkal rendelkező ikres kismama-

2012. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Nem volt két csíkos. A második baromi halvány volt, mintha nem is lett volna.

Csináltam második tesztet nem sokkal utána, azon egy csík volt. Szóval nincs baba.

Többet nem csinálok mert semmi értelme nem lenne

2012. júl. 23. 17:16
 70/75 anonim ***** válasza:

A barátoddal nem szakitottatok?És d.gtok..ezek után is...tudod mit kívánok?Lennél terhes.Any.d is megtudná mekkora r.bancot szült, pedig biztos nem ilyennek nevelt...persze 12 évesen, mert még bese töltötted a 13-at nagylány vagy..

Gratulálok "nagylány"...

2012. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!