Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg először a...

Tegnap jött meg először a havim, mára el is múlt. Lehet attól, hogy kb egy hete szexelünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Ugye nem estem teherbe? Mert nem védekeztünk, mondván még nem mensturálok, nem eshetek teherbe. Ezek szerint mégis?
2012. jún. 21. 17:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
ugye nem azt akarod mondani hogy volt egy masodik halvany csik is???? mert akkor bizony terhes vagy.
2012. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha volt akár egy leheletnyi, alig látszó második is, tök mindegy, mennyire halvány, az baba. Nálam is alig lehetett látni. olyat vettél, amit mondtam? amiben 2 van? mert akkor pár nap múlva használd a másikat, és nemhogy eldobd egy perc után, várd meg az időt, ami a használati utasításban van.
2012. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
keresd meg a tesztet!olvasd el, ha egy icipici nagyon kicsi, halványka, az már baba!legjobb lenne ha vennél még egyet!
2012. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

Ebben csak egy teszt volt, de biztos hogy nem vagyok terhes. Semmi jele nincs.

A második csík szinte nem is látszott és az is csak jó sokára jött elő. Veszek majd másikat, mert szerintem ez le lehetett járva.

2012. jún. 27. 15:20
 35/75 anonim ***** válasza:

na akkor gratulalok anyuka! imadkozz hogy abbol az idontuli halvany pozitiv tesztbol ne legyen 2 nap mulva pozitiv! mert a teszt meg idontul se mutat csak ugy pozitivat, ez azt jelentheti, hogy terhes vagy csak meg nincs eleg hcg a szervezetedben. ja, es a patikaban nem adnak lejart teszteket,ugyhogy erre ne alapozz. bar persze 13 evesen ehhez is hulye vagy, mint minden mashoz is ahogy elnezem, ha kepes voltal vedekezes nelkul dugni. dokihoz kellene inkabb menned, de keszulj fel, hogy ha terhes vagy, a volt pasid semikepp nem ussza meg, mert a dokinak kotelessege jelenteni, mivel kiskoru vagy. ugyhogy jobb ha felhivod, es felkeszited.

es azt javaslom, ha ezt valami csoda folytan megusznad, par evig meg vedekezes mellett se szexelj, mindjuk ugy 30 eves korodig.

2012. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:

Nagyon reménykedtem, de mégis terhes vagy. Sajnálom.

Ilyenkor már olyan is eszembe jut, hogy bárcsak kamu lenne...

Ha pár nap múlva ismételsz tesztet, és erősödik a második csík, akkor doki, amíg nincs késő. Majd írj, mi lett.

2012. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok terhes, mert nem is menstruálok még rendesen.

Ha mégis baba lenne amit nem hiszem akkor hogy ússzam meg hogy anyu ne tudja meg?

Pasimat kényszeríthetik hogy nevelje fel velem?

2012. jún. 27. 16:32
 38/75 anonim ***** válasza:
Erre akkor kellett volna gondolni, mielőtt szexeltetek!
2012. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:

b*zd meg ne legyel mar ennyire ostoba!!!!! anyadnak mindenkeppen el kell mondanod, foleg mert abortuszt csak szuloi engedellyel csinalnak 18 alatt, es te ettol meg igen messze allsz. A pasit nem kenyszerithetik, hogy felnevelje veled, plane hogy par evet a huson fog ulni kiskoru megrontasaert, akkor is ha te is akartad, mert te 13 evesen jocskan beszamithatatlannak minosulsz, mondjuk ezen kivul lenne meg par szavam ra, de nem nyomdakepes. ja, es ha lenne egy kis eszed, es utanaolvastal volna legalabb a neten, mielott hagyod hogy a pasid megfarkaljon, akkor tudhatnad, hogy minden mensit peteeres elozi meg igy az elso mensi is egy peteeressel kezdodik majd azutan koszont rad a mensi. tehat boven teherbe eshettel pont az elso mensi elott. es a te erdekedben javaslom, ne legyel ostoba, ha mar kefelni volt eszed, vallalnod kell a tetteid kovetkezmenyet. es bar abortusz ellenes vagyok, de neked azt javaslom ne tartsd meg, nem kell megegy ilyen eszleny a vilagba mint te vagy.

hiaba sirankozol, nem uszod meg hogy elmondd a szuleidnek.

2012. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
És ha nem mondom el ki a gyerek apja, akkor nem lessz belőle baja?
2012. jún. 27. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!