Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? Néha erősebben...

Ez hüvelygomba? Néha erősebben, néha gyengébben éget vagy viszket a nemiszervem és erősebb a folyásom de szaga vagy színe nincs, viszont egy kicsit darabos. Már többször volt ilyen, de mindig elmúlt 4-5 nap alatt.

Figyelt kérdés
Orvoshoz is elmegyek holnap, mert ma nem tudtam bejutni, de azért kiváncsi vagyok.
2009. júl. 9. 15:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
az előző alkalmakkal együtt ....na jó hagyjuk kifogáshalmazok
2009. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy olyan dolog, hogyha ketten hasonló kérdést írnak, akkor egyszerűbb azt mondani, hogy ugyanaz írta, mint szépen válaszolni. Én is nemrég "jöttem". Gyanusítottak már meg rosszindulattal, olyan szövegeket tulajdonítottak nekem, amihez semmi közöm nem volt és végül, de nem utolsó sorban lepontozással. Csupán azért, mert valamiben nem értettem egyet. Néha bosszantó, de többnyire szánalmas. Kedves kérdező! Lehetsz allergiás a fehérneműre is. Főleg így nyáron, a műszál nagyon kikezdhet. Eddig erre nem is gondoltam.
2009. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!