Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell alatti izzadás ellen 40...

Mell alatti izzadás ellen 40 fokban mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Használtam már hintőport is de az kb. 20 percre jó. Ma és tegnap például szülinapi partira voltunk meghívva és kinn volt megtartva és már nem tudtam mit csináljak, papírzsepit tűrtem be a melltartó alá hogy az szívja fel. Ez egy kevésbé feszülős felsőnél működik de feszülősnél nem illetve egy idő után az is teli lett izzadsággal.

A legjobb hogy régen hónaljban voltam nagyon izzadós, most megfordult és egész nap csak pár cseppe produkálok ott, viszont mell alatt még azt is érzem, hogy csorog le az izzadságcsepp..


Mit lehetne tenni??



2012. júl. 8. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hintőpor,patikákban kapható külön izzadság elleni hintőpor
2012. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elöző vagyok,dezodor? vagy szintén patikákban kapható vmi fosforica néven, folyékony,vattára kell ráönteni,és bekenni,anyunak bevált
2012. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Naturland: Solutio antisudorica, kb 500HUF patikában.(szerintem az előző is erre gondolhatott) Nem érdemes heti 2-nél többször használni, mert szárítja a bőrt, de az agresszív izzadást megakadályozza. A dezodor spec nálam nem jött be, csípett mint állat mell alatt. HA jól sejtem te sem a B-s kosárméreteddel szenvedsz :)

19L

2012. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,arra gondoltam :) tényleg próbálkozz be azzal ! :)
2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a Solutio antisudorica aluminiumot tartalmaz, mellre nem merném kenni, de még a hónaljban is kockázatos.
2012. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

85 B mellem van tehát nem lóg le a mellkasomra, push upos melltartót hordok. De most ott jön ki ami kiakar jönni, és leginkább a jobb mellem alatt. :))

Solutio Antisudoricát hónaljban használtam de mell alá nem szeretném mert nem odavaló szerintem..

2012. júl. 9. 08:20
 7/7 anonim ***** válasza:
ha ennyit válogatsz,marad a papírzsepi ;) ennyi,nincs más rá
2012. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!