Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, sűrű folyás nem fertőzé...

Fehér, sűrű folyás nem fertőzés, nem gomba, akkor mi?

Figyelt kérdés

1 éve voltam először nőgyógyásznál olyan problémával,hogy fehér kellemetlen szagú folyásom van.Szűz voltam és vagyok.Ugye konkrétan megvizsgálni nem tudott.Azt mondta,hogy egy strandfertőzés,felírt egy hüvelykúpot(Klion-D100).De közben vett kenetet.Használtam a kúpot,de semmi változás.Közben megjött a lelet,és kiderült,hogy se gombás, se bakteriális fertőzésem nincs.Jó akkor felírt 1 másik kúpot,meg canesten krémet.És megint vett kenetet,aminek megint ugyanez az eredménye jött.Meg csinált ultrahang vizsgálatot,az se mutat semmit.Megint nem változott semmi.Kipróbáltam a tanga fehérnemű mellőzését,akkor sem változott.Aztán ilyen sav-bázis egyensúly visszaállító folyadékot(Glycerinum boraxatum).Továbbra sem volt változás.Kipróbáltam ilyen intim lemosót.azt használom,de továbbra sincs semmi új sőt,kb egy hónapja egyre erősebb,fehérebb,ragadósabb és darabosabb a folyás.

Mit tegyek?

Csütörtökön visszamegyek nőgyógyászhoz,de ezeken kívűl már nem tudom mit tud felírni és mi bajom lehet.

Segítsetek légyszíves:(


2009. júl. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen nők, akiknek sűrűbb és több. peteérésnél pl nekem sokkal fehérebb és sűrűbb, mint egyébként, pedig olyankor elvileg inkább átlátszósabb, és nyúlósabb, de nekem inkább fehérebb. énis voltam nőgyógyásznál, aki a kenetből megállapította h semmi bajom, és mondta h vannak ilyen nők, akiknek természetüknél fogva több van.

nemrég elmentem egy másikhoz, aki megvizsgált, és mondta h teljesen természetes amit lát ez nem rendellenes. erősködtem kicsit, h de nekem nemtetszik, míg felírta a gynoflor hüvelytablettát, ami elvileg csökkenti a folyás mennyiségét. még nempróbáltam ki.

2009. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez a problémám..


énis kipróbáltam mindent.. és énis szűz voltam/ vagyok..


nekem az orvos elösször azt mondta hogy gombás.. dehát aztán csak nem az..


fogalmam sincs mitől múlna el..de nagyon zavaró.. és néha nagyon sok van!


és leginkább az zavar ,hogyha oda kerül a sor hogy lefeküdjek a barátommal.. és akkor is ennyi lesz.. az kellemetlen szerintem:S

2009. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezzel a problémával küzdök, vagyis remélem, hogy már csak küzdtöttem. Én is szűz vagyok, de mivel már 19 éves (vénlány vagyok, tudom), ezért a doki megvizsgált kacsával is, és kiderült, hogy méhszájsebem van. A keneteredményeim nekem is jók, nem mutatnak semmit, és a méhszájseb miatt volt a folyásom. Volt lézeres méhszájseb műtétem, és most már nincsen annyi folyásom, csak egy kevés. Egyébként valamennyi folyás tényleg természetes, de ha már ragadós és darabosabb is, akkor valami tényleg nem stimmel. De nem tudok mit ajánlani. Nem vagyok orvos, és most nem akartalak megijeszteni az én sztorimmal, csak elolvastam, amit írtál és az jutott eszembe, hogy én is tényleg ugyanezzel a problémával küzdöttem.
2009. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
CSajok, egy jó tanács. Próbáltátok már a Colpo-Cleaner Laktóz intimzuhanyt tejsavas pezsgőtablettával? ha nem akkor próbáljátok ki. Nekem mondta a doki, hogyha ugy érzem, hogy erősebb a folyásom akkor használjam és használom és sokkal jobb. mikor már "túl sok" akkor 3napig, napi egyszer használom. Dm, Rossmann 2000Ft körül van. Sok sikert!
2009. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17:21-es.Engem is megvizsgált már 1 kisebb kacsával,de úgy sem talált semmit:S

Köszi a válaszokat.:)

2009. júl. 19. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Úúúha, elég ijesztő számomra is ez, hogy méhszájseb meg hasonlóak.. nekem mindig is erős volt a folyásom, amíg nem kezdtem fogamzásgátlót szedni. De mostanában meg alig van, de ha néha szeretkezünk a párommal, gyakran találunk magunkon egy-egy ragacsos nyúlós fehér darabkát, ami valószínűleg belőlem származik... nyugtassatok meg, mert most nagyon megijedtem. Amúgy minden rendben a folyásommal. Szinte nincs is, csak amikor kell ;).
2009. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a folyás tök természetes. az öntisztuláshoz szükséges tejsav. van akinek több, van akinek kevesebb. nekemis bővebb, főleg peteérésnél. engem 2 nőgyógyász is megvizsgált, és mind2 arra jutott h semmi bajom, tök egészséges vagyok. és járok szűrésre is évente
2009. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
mniden nönek másmilyen a folyása, valakinek alig van, valakinek meg nagyon sok. ha nem büdös, nem viszketsz, nem ég, nem zöldes -sárgás a színe, akkor valószínüleg nincs baj.
2009. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!