Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen hatásos gyógymó...

Van valamilyen hatásos gyógymód évek óta tartó huvelygyulladás kezelésére, ha a tenyésztés mindig E-colit és Candidát mutat ki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 16:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy Arwen tornázol.

Találtam egy cikket de nem tudom mennyire hiteles, korrekt. Talán Te ismered. Sok helyen olvasni egymással ellentétes információkat, ember legyen a talpán aki el tud igazodni.


[link]


Sajnos ahogy elnézem szigorúbb a candida diétánál pedig az is remek fogyókúra volt de itt még annyit se lehet enni...:S

Komolyabban majd csak akkor vágok bele ha kiderül a PCO vagy az endo. Bár a cukorbetegséget is jó lenne megelőzni de véglegesen sosem tudtam küzdeni az édességfüggőségem. Már gyerekkoromban is simán lenyomtam tábla csokikat, kg szaloncukrokat, zacskó gumicukrokat egy nap ahogy így visszagondolok.. Borzalom. Csoda, hogy még élek.

Naponta 30 gramm cukrot szabadna elfogyasztani. Ezt enyhén szólva is nevetségesnek tartom. Már az első reggeli kávéval túllépem. Egy zacskó babapiskót 78 gr cukor, 380 kcal. Kalóriát soha nem számoltam mert a tonnányi édesség ellenére vézna gyerek voltam mostanra az alulműködés miatt felszaladt pár kg de nem vészes. 175/62 De nagyon szeretném megtartani.

2013. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Hahó, valami rosszat irtam? :(
2013. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsanat a lassu valaszert,nem mukodott a netem.


Hulda Crak parazitaelmeleterol mar olvastam regebben.

Kb masfel evvel ezelett csinaltam is egy parazitaolo kurat az o elmelete alapjan egy alternativ gyogymodokkal foglalkozo szakember segitsegevel.

De nem ereztem valtozast.

Rengeteg kurat vegigcsinaltam az evek alatt.

Pl Dr Nagy Geza termeszetgyogyasz allitott ossze egy meregtelenito kurat Candida dietaval egybekotve,

A Vargha Gyogymodba is jartam,az o kurajukat is megcsinaltam.

Energy-s tanacsadohoz jartam,az o termekeikbol osszeallitott kurat is csinaltam.

Taltosnal is voltam,Nes Health cseppeket szedtem,kezratetellel,biorezonancias keszulekkel is kezelt.

Mar szinte mindenfele gyogynovenykeszitmenyt,taplalekkiegeszitot kiprobaltam,amit ajanlottak.

Kineziologusoknal voltam,Kriston intim tornara jartam,kinai orvosnal voltam,es meg sorolhatnam hanyfele gyogymodot probaltam.

Rengeteg idobe,energiaba es penzbe kerult mindez,es kozben nem volt javulas.


A parazitaelmeletrol az a velemenyem,hogy minden elo szervezetben elnek parazitak,bakteriumok,gombak,virusok.

Akkor van baj,ha a szervezet legyengul,felborul az egyensuly.

Ilyenkor tudnak elszaporodni a szervezetben.

Es hiaba kezdjuk el irtani oket,ha a szervezet egyensulyat nem allitjuk helyre.

Mert a problema oka a legyengult szervezet.

Es ha helyreallitjuk az egyensulyt,felerositjuk magunkat,akkor nem tudnak ugy elszaporodni a korokozok,hogy problemakat okozzanak.


A problema gyokeret kell megtalalni,es azt kezelni,komplexen az egesz szervezetet helyreallitani,mert ha csak egy tunetre vagy szervre koncentralunk,akkor az ok nem szunik meg,csak felesleges koroket futunk le.


Ehhez teljes eletmodvaltas kell.A szervezetnek megfelelo taplalekok bevitele mellett kerulni kell a kornyezeti mergeket,xenoosztrogeneket,oldoszereket,tartosito szereket,stb.

A szervezetet nem csak tisztitani kell,hanem egyidejuleg feltolteni is.

2013. febr. 8. 12:06
 24/44 A kérdező kommentje:
*Clark*
2013. febr. 8. 12:08
 25/44 A kérdező kommentje:

Mikor rajottem,hogy endometriozisom,pcos-om es osszenoveseim is vannak,tobb dokit is felkerestem,akikrol olvastam,hogy ertenek hozza,de nem vettek eszre,csak a pcost.

Vegso elkeseredesemben elmentem dr Ujvary Attilahoz,mert tudtam,hogy akkor is nekem van igazam.

Nem volt konnyu hozza akkor idopontot kapnom,mert eppen nyar volt,es csak muteni jott volna vissza augusztus vegen,es a rendelesere csak oktoberben kaptam volna idopontot.

Julius eleje volt,ekkor mar nagy fajdalmaim voltak,es honapok ota vereztem.

Tobbszor felhivtam oket,hogy surgos lenne,es szerencsere a sokadik hivas utan kaptam idopontot az utolso nyari rendelesi napjara,mert valaki lemondta az idopontjat.

Elmondtam a tuneteimet,nagyon sokaig es alaposan megvizsgalt,es kitapintott osszenoveseket es endot,es mutatta az ultrahangon is.

Azt mondta augusztus vegen megoperal a Cirisben.De mivel adenomyosis gyanus is voltam,es valoszinu volt,hogy a belben is van endo,azt mondta,hogy elobb menjek el colonoskopiara.

Es ha kiderul,hogy a belen is van,akkor nem vallalja a muetet,mert a belendonal nincs gyakorlata.

Es azt is mondta,ha a colonoskopia nem mutat ki semmit,akkor megoperal,de ha a mehen belul is lesz endo,akkor azt nem fogja kivenni,mert kockazatos.

Es nem lezerendoszkopos eljarassal mutott volna,.

En mindenkeppen azt akartam,mert a lezer tud a legmelyebbre hatolni,

2013. febr. 8. 12:27
 26/44 A kérdező kommentje:

es hatekonyabb mint a kimetszes.


Azt mondta,ha a belben talalnak endot,akkor dr Bokor Attilat ajanlja maga helyett a Sote I-ben.

Felhivtam,es azt mondta,hogy ha nincs a belben endo akkor kb harom honap,ha van,akkor fel ev a varakozasi ido a mutetre.

Nem voltam hajlando ennyit varni.Kibirhatatlan fajdalmaim voltak,megallas nelkul vereztem,es ha at lett volna szakadva a bel,akkor azzal sem szabadna varni,es feltem a szovodmenyektol.


Ha nem veszed keszbe a dolgokat,akkor nem szamithatsz masokra.


Mivel nem Magyarorszagon elek,nincs ott biztositasom,ezert mindenkeppen ki kellett volna fizetnem a mutetet es az ellatast is az allami korhazban is.


Igy visszamentem a Robert Karoly maganklinikara dr Fulop Istvanhoz,akinel mar voltam juniusban,es figyelmetlensegbol nem latta az endot.

Megmutattam neki az Ujvarynal keszult leleteimet,elolvasta,megvizsgalt,egyetertett a diagnizissal,bar o azt mondta,hogy szerinte nincs adenomyosis.

Es augusztus vegre kiirt mutetre.

Azert dontottem a Robert Karoly klinika mellett,mert az elejetol fogva ott szerettem volna megoperaltatni magam,jokat halottam rola,es lezerendoszkopos eljarassal is mutenek,es adept osszenoves gatlo oldatot is hasznalnak.

Es ha van adenomyosis,azt is megprobaljak eltavolitani.

Es amugy sem volt mas valasztasom.

A mutet tokeletesen sikerult,az ellatas is kifogastalan volt,a szemelyzet nagyon kedves,es hamar haza is mehettem.Teljesen az ellentete volt annak,amit regebben egy allami korhazban tapasztaltam a cisztamutetnel.

2013. febr. 8. 12:47
 27/44 A kérdező kommentje:

A mutet utan ajanlotta Fulop doki a fogamzasgatlot,de mondtam,hogy semmikepp nem akarok hormont szedni.

Elfogadta,es o is ajanlja a makrobiotikus etrendet es az arwen tornat.

2013. febr. 8. 12:51
 28/44 A kérdező kommentje:

A mutet utan elmentem dr Pusztai Zoltanhoz is.

O a progeszteron kremet-women's cream ajanlotta,baratcserje kapszula szedeset,es d vitamint.

Vettem is nala ezeket.

Harom honapig kentem a kremet,de abbahagytam,mert csak elfedi a tuneteket,de nem az okot kezeli.


A doki Somatoinfra vizsgalatot is csinal.

Azt mondta,hogy ezzel ki lehet mutatni az endometriozist is.

En meg nem voltam ilyen vizsgalaton,de gondoltam megemlitem,hogy ha te szeretnel csinaltatni,akkor fenn van Pusztai honlapjan a leirasa.

2013. febr. 8. 12:57
 29/44 A kérdező kommentje:

Nincs meg gyerkocom.

De Fulop doki azt mondta,hogy mivel teljesen kitisztitotta a kismedencemet,es a petevezetekek is atjarhatoak,igy lehet termeszetes uton babam.

2013. febr. 8. 13:05
 30/44 A kérdező kommentje:

A hormonrendegyensulyod tuti,hogy fel van borulva,aminek a kovetkezmenye lehet a pcod,endo.

Ha inzulinrezisztenciad is van,akkor az okozza a problemat,hogy a szervezet cukoranyagcsereje rosszul mukodik,a hasnyalmirigy tul sok inzulint termel,mert az inzulin receptorok nem tudnak kapcsolodni egymashoz,es ez hatassal van az egesz hormonrendszerre.

Es ha meg cortiszteroidot is szedsz,akkor meginkabb felborul az egyensuly.


En sem vettem nagyon vettem eszre osszefuggest a menstruacios ciklusom,es a fajdalmak kozott.

Allandoan fajt.

Szoval ez nem zarja ki az endot.

Es sokszor a fajdalom merteke sincs osszefuggesben az endometrikus csomok nagysagatol.

Gyakran a nyagyobb kierjededu endo kisebb fajdalmakkal jar mint a kisebb foku endo.


Hogy vagy azota?

Be van meg gyulladva a koldokod?

2013. febr. 8. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!