Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen hatásos gyógymó...

Van valamilyen hatásos gyógymód évek óta tartó huvelygyulladás kezelésére, ha a tenyésztés mindig E-colit és Candidát mutat ki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 16:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 36-37es hozzaszolo. Eltelt azóta jó par èv! Híztam pár kg-t, szedtem vitaminokat kicsit összeszedte magát az immunrendszerem ezzel több dolog javult vagy elmúlt.

A szőrösödès maradt, ez úgy néz ki alkati dolog nálam, bár a tesztoszteron a normális felső határának közelében volt. Viszont most megis 8 hetes kismama vagyok!

A folyás is a szervezet állapotától függően hol elmúlt, hol elöjőtt az eltelt években. A tenyésztések a regi candidas történet óta mindig negativak voltak. Vizeletben volt néha E-coli de a hüvelyflóra is erősebb lett ugyhogy ott nem ütközött ki általában. Most terhesség alatt persze megint lett folyás és gyulladás, számítottam rá hogy ha eddig gyakran volt akkor plusz egy hajlamositó tényezővel pláne nem fogom meguszni, ugyhogy volt időben irattam kúpot. Úgy néz ki hogy nekem ez a gyenge pontom ami folyamatos figyelmet igényel.

2022. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Milyen vitaminokat szedtél, hogyan tudtad helyrerántani az immunrendszered? A lisztérzékenységgel végül mi lett?
2022. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Lisztérzékenységet nem igazoltak, 2015-tol olyan helyen dolgoztam ahol napi menüt tudtam enni szerintem ez is sokat tett hozzá a sikerhez, azon kívül mindent ettem amit megkívántam de alig mozogtam es persze elmúltam 30 jöttek a kilok. Ja és megszerettem a sört! Volt időszak amikor naponta ittam 1 üveggel vagy mentes változatát. A B vitaminokat remekül pótolta (nem kellett többé injekcioval potolni)es szerintem a hizasban is szerepe lehetett. Rólam kifejezetten hiányzott akkoriban pár kg igy ezzel párhuzamosan kezdtem magam egyre jobban erezni a bőrömben testileg es lelkileg.

Multivitamint szedtem, várandós vitamint ügyelve a cink folsav réz vas tartalomra, D vitamin szerintem az egyik legfontosabb az immunrendszer szempontjából amiből itthon sokaknak van hiánya és még sokféle étrend kiegészítő pl tőzegáfonya, belmukodesre sok rost pl útifű mag héj, emesztest segítő enzimek, probiotikumok

2022. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, jó egészséget nektek
2022. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!