Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem jött még meg a...

Platinateknős kérdése:

Mért nem jött még meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Már nő a mellem szőrösödöm és már van fehérfojásom. De ezek már 3 éve!!! A többieknek már rég megjött. Azt hazudtam nekik hogy már megjött hogy ne nézzenek éretlennek. Vmi betegség miatt vagy mi miatt nem jött mèg meg?! Nem azért kérdem ezt mert már várom (bár kiváncsi is vagyok) hanem mert aggódom az egészségem érdekében.

2012. szept. 23. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj istenem! Miért kellett azt hazudni, hogy megjött, ha még nem menstruálsz? Ez nem verseny! Akik korábban menstruálnak, semmivel sem értékesebbek mint Te! Mindenki más ütemben fejlődik. Marhaság ezen versenyezni. Ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor kell majd orvoshoz menni.
2012. szept. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem baj ha várod a menstruációt, hiszen nem mindenkit visel meg. Meg aztán előre minek idegeskednél ha úgysem tudod örökre megúszni. De mint írtam, 16 éves korodig nem kell aggódnod! :)
2012. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez! 3-4 éve minden van és nekem is kamuznom kellett... miért? mert más lánynak 1-2 év pub után megjön,nekem meg 4 év után sem..tök gáz,meg nem is akarom reklámozni,hogy"azért nem jött még meg,mert xy bajom van,kitolta a stressz vagy mit tudom én..." szal a szitu érthető. akkor nem csak én vagyok ilyen elfuserált..
2012. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is 3 éve meg van minden, csak a menzesz nem, és perpill 12 vok, de én nem hazudta azt senkinek hogy megjött, sőt, azt mondták, hogy semmi baj, addig őrülj, mert vagy észre sem veszed, vagy, ku'vára görcsölsz!
2012. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012.09.23-i válaszoló vagyok:nekem azóta már megjött!!! XDDDDDDDDDD kedves kérdező,várjuk válaszod,hogy mi a helyzet! :DDD
2012. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!