Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan nőgyógyászt...

Tudnátok olyan nőgyógyászt ajánlani Bp-en, aki végre meghallgat és nem csak felír egy újabb rossz fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nevet nem tudok, elnézést. De pl. magán-nőgyógyász?

Jó, igen, nem olcsó buli, de hátha!

2012. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magánnőgyógyászra gondolsz?

Ha igen,akkor dr.Novák Zoltán tudom javasolni,a Rózsakert Medical Centerben.

Nekem is ő az ötödik nőgyógyász,aki végre normálisan meghallgatott,alaposan kivizsgált,nem össze-vissza adta a gyógyszereket,és végül normálisan kikezelt a problémámból.

Fiatalabb,nagyon rendes doki,amúgy a Szent István kórházban is dolgozik.

2012. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy melyik kerületben kéne. De én dr Tekse Istvánt ajánlom, ő rendel a Róbert Károly magánklinikán, a Mensmentisben, és atz hiszem a pozsonyi úton van még magánrendelője újlipótvárosban.
2012. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

18.kerületben lakok, de most már ott tartok, hogy bármeddig elmegyek egy jó dokiért. Magán vagy sztk-s az mindegy.

Voltam magánnál, de mintha a falnak beszélnék...

Abban reménykedek, hogy aki másnak bevált, az nekem is be fog. Nagyon köszönöm a válaszokat, nézem is az elérhetőségeket!

Ha valakinek van még tuti tippje azt is szívesen fogadom:)

2012. okt. 1. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a probléma? Írnál kicsit részletesebben,

Csa azért kérdem, mert sok nő azt hiszi, hogy az orvos a leletekből meg tudja állapítani, hogy kinek melyik gyógyszer fog beválni, mi az, aminek nem lesznek mellékhatásai.

De ez sajnos nem így van. A orvos azt tudja megállapítani, hogy egyáltalán szedhetsz-e bármilyet, aztán tippel.

Olyat ír, amilyen céggel épp szerződésben van, vagy ami a legtöbb páciensének beválik. Ha nem jön be, ír másikat.

Így aztán teljesen felesleges olyan dokit keresni, aki majd a leletedről megmondja, hogy mi kell neked. Mert ilyen doki nincsen. Maximum jól tippel.

Ha kipróbáltál már 3 gyógyszert, és egy se jött be, akkor inkább felejtsd el a tablettát.

2012. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A problémám annyi, hogy mindenki alacsony hormonalkatnak néz, és hiába mondom nekik, hogy folyamatosan pecsételő vérzésem van. Ezen azért gondolom lehetne változtatni. Mellesleg semmilyen vizsgálatot nem végzett rajtam egyik orvos sem.
2012. okt. 3. 06:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyeneket szedtél eddig?
2012. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik válaszoló,

sajnos a legtöbb orvos ilyen,de azért nem általánosítanék,vannak kivételek.

Én is megjártam párral dokival aki ránézett a leletre,és vettem elő a recepttömböt.Hál Istennek Novák doktor nem ilyen:)

Nekem például az adott gyógyszer úgy írta fel a doktor úr,hogy előtte teljes labort csinált,abszolút életmódváltozást javasolt,összeállította azokat a kajákat,amiket kerüljek,és amiket egyek gyakrabban.

2012. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyre szimpatikusabb ez a Novák doki:) zoely és harmonet volt eddig.
2012. okt. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!