Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV-re valami gyógyulást...

HPV-re valami gyógyulást segítő étrend, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

p3. szeretnék minél előbb felépülni belőle. nemtudtok valami hasznos étrendet, kiegészítőt, diétát, bármit, ami meggyorsítaná a folyamatot?

Isoprinosine-n kívűl



2012. okt. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Neten nem néztél körül? Amúgy szerintem étrend nincs, csak erősítsd az immunredszeredet. (Ezüstkolloid oldat, grapefruit cseppek, stb)
2012. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen nézegettem, de nemnagyon találtam semmit ami használható lenne, igy gondolltam itt is megkérdezem, hátha tudtok valamit
2012. okt. 5. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs gyógymód, mert ez tulajdonképpen nem betegség, hanem egy életre szóló, sem gyógyszerrel, sem műtéttel nem rendezhető vírushordozó állapot. Immunrendszer erősítés, rendszeres rákszűrés, mást nem tehetsz. És no para, az emberek kb. 80%-a fertőzött valamelyik vírustörzzsel. Én is.
2012. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is p3.

Sok vitamin, illetve Omega3 halolaj!

2012. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!