Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen és ehhez hasonló napjaim...

Ilyen és ehhez hasonló napjaim vannak, anyukám mégis azzal macerál állandóan, hogy éheztetem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést az ezredik ilyen kérdésért! De... Én eddig meg voltam győződve róla, hogy ez szuper jó, egészséges, de kezd elbizonytalanítani... Most ő a hülye vagy én? Leírom mondjuk a tegnapi napomat:


Reggeli: 1 kornspitz (65g, tk és alacsony GI lényegében), megkenve relatíve vastagon házi, sovány túróból és natúr joghurtból készült körözöttel (30g), rá egy fél paradicsom karikázva (25g), rá zsírszegény óvári sajt (15g), és megsütöm melegszendónak. A tetejére pár pötty ketchupot raktam mert azt nagyon szeretem, bár tudom nem egészséges túlzottan.. (5g)


Tízórai: 2 alma felvágva, fahéjjal megszórva (250g), 2 narancs (200g)


Ebéd: 200g natúr csirkemell, 50g barnarizs, 30 g kukorica borsó belekverve plusz 50g jégsaláta, 20g káposza (ez egy jó nagy tányér azért! 200g csirkemell meg a csirke fele gyakorlatilag...)


Uzsonna: 200ml szójatej, 100ml tej összekeverve, bele egy fehérje shake


Vacsora: Egy fél doboz zsírszegény túró (125g) elkeverve egy doboz 0,1%-os, cukormentes joghurttal, mellé 3 pici light margarinnal pirított kukoricás abonett.


Mint látjátok, ez 5 étkezés összesen, tehát 3 óránkétn eszem. Kalóriát nézve 1400 körül van.


Most ez komolyan éhezés??? Nekem csesződött el ennyire a testem, hogy bőven elégedett vagyok ezzel, vagy anya van rosszul beállítva?


Egyébként a tendenciám az, hogy reggel mindig szénhidrát tk dolgokból, felvágott, zöldség, tej ilyenek... Tízórai mindig gyümölcs. Ebéd mindig hús zöldséggel vagy max barnarizzsel. Uzsi általában shake de sokszor ugyanaz, mint az ebéd. Vagy 3dl tej fekete kakóporral és édesítővel, ilyenek. Vacsira szinte mindig ezt a túrós maszlagot eszem.


Mit gondoltok?


20/L


2012. jan. 25. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel az étrenddel. Estére a túrós maszlag helyett is ehetsz néha csirke-salátát. Továbbá lehetne több fajta párolt zöldség (brokkoli, kelbimbó, ilyesmi) benne, de amúgy nagyon jó az átlaghoz képest.
2012. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A párolt zöldségesek utálom, mindig nyersen eszem. :/ Illetve a párolás során elvész belőle a vitamin tartalom is, tehát nyersen mindenképp jobb, tudtommal.


Amikor nagyon rágcsálhatnékom van, akkor megpucolok egy répát, bekapok egy paradicsomot. Meg ebédhez mindig van saláta bőven :) Az jó, nem?

2012. jan. 25. 10:52
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez így tökéletes!
2012. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem is megfelelő, és is így étkezem
2012. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
attól függ, hány kg vagy?
2012. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmiképpen sem éhezés.
2012. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel az étrenddel, mégis mit szeretne anyukád, hogy egész nap megállás nélkül zabálj?


Nem értem miért mondja, hogy ez éhezés, kíváncsi lennék ezek után, hogy ő mit és mennyit eszik egy nap...:/

2012. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes étrendet olvasok nem a szokásos kreténséget hogy egész nap kakaós csigával diétázik valami debil vagy éppen az új mákos tészta diétát próbálja ki vagy halálra akarja ab king prózni magát...Ez teljesen jó az energetikát kell nézni, nem azt hogy mennyi helyet foglal:)Anyud nem ért hozzá, és nem kell rá hallgatni.
2012. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez az étrend teljesen jó nincs ezzel baj.

Anyukád biztos azt hiszi hogy ezek nem kaják meg minden, és csak az az igazi kaja ami úszik a zsírban.

2012. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most megnyugtattatok, hogy nem az én készülékemben van a hiba.. :)


Vki kérdezte, 56 kg vagyok. Az egészségemért csinálom első sorban, formásodni, nem fogyni.


Anya amúgy tényleg kriminálisan étkezik, de nem látszik rajta, ő mázlista...

2012. jan. 25. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!