Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez, vagy hasonló étrend...

Ez, vagy hasonló étrend meddig folytatható? Fogyhatok tőle?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 alma,2 szelet puffasztott rizs, joghurt, zöld tea

Ebéd: Sült zöldségek(zöldbab, kaliforniai paprika)

Uzsi: 2 kivi

Vacsora: Saláta(salátalevél, paprika, uborka, főtt tojás/csirkemell, joghurttal leöntve)


Étrendem főleg a zöldségeken(nyersen,főve,sütve, tejtermékeken( joghurt, mozzarella, tej) ésa sovány húsokon alapszik.

Egy nap kb liter vizet iszom.

Nagyon édesszájú vagyok, néha eszem csokit.


2010. nov. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelire egyél valami tartalmasabbat. Amúgy tévhit, hogy a pufirizs fogyókúrás kaja, hisz ugyanúgy szénhidrát mint a rendes rizs.
2010. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit tartalmasabb kajákat is ehetnél néha..mert így,ha a szervezeted megkívánja,majd nem bírsz leállni..úgy értem, hogy változatosan kell enni,de ugyanakkor néha engedni kell a szevezetednek is..azt kell enni,ami jól esik...

Folyadékból pedig minimum 2liter, vagy 2 és fél liter kellene egy nap meginnod!

Én van hogy a 3 liternyit is túllépem..

2010. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért csak este ennél fehérjét?Minden étkezésnek arra kellene épülnie.

Fehérjecsökkentés=puha plötyedt izmok.

A reggelihez tehetnél tojást,ha meg édesszájú vagy ehetsz túrót mézzel a legjobb lefekvés előtt.

2010. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!