Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 165 cm vagyok kb és 56kg...

165 cm vagyok kb és 56kg szerintetek dagadt vagyok? Hogyan tudnék egészségesebben táplálkozni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 23:26
1 2
 1/12 szroxi válasza:
85%

Szerintem ideális a testsúlyod ,mivel körübelül én is ennyi vagyok és pár napja voltam egy dietetikusnál és megmondta,hogy ez így pont jó

bár ez alkat kérdése is

Figyelj oda nagyon a folyadék bevitelre ,az a kulcsa mindennek, és kis adagokat egyél ötször

tudom mindenki ezt mondja , de tényleg így van (:

mellette találj ki valami jó sportot magadnak és hidd el jobban fogod magad érezni a bőrödben .Nem ajánlom,hogy minden percben méregesd a súlyod ,mert abba csak beleőrülsz .. hidd el ezen én is át estem (:

2012. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletes a súlyod a magasságodhoz! Egyél nyugodtan bármit ami jól esik és mozogj sokat!
2012. nov. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sportolok heti 3x legalább :) igazából csak a pocakomon van egy kis felesleg, ami elvileg az esti kajálások miatt van. csak az a baj, hogy nem bírom megállni hogy ne egyek este. erre valami ötlet?
2012. nov. 2. 12:06
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell az összes hájacskát eltüntetni a pocakodról, hiszen attól vagy igazán nőies, és a menstruációhoz is kell egy bizonyos mértékű testzsír.
2012. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én 162 cm vagyok és 52 kg és nem vagyok kövér.Sokan irigyelnek is.Ez testalkattól is függ (pl. milyen vastag a csontozatod).De ha nekünk nem hiszel akkor itt is megnézheted hogy ideális: [link]
2012. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
de azért néha nem árt egy kis hashajtó kúrát tartani... nekem a guttalax nagyon jól bevált :) egy egy kúra után mindig ledobok pár kilót és felszabadultnak érzem magam
2012. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) nagyon aranyosak, és segítőkészek vagytok!
2012. nov. 4. 16:47
 8/12 vaszily katalin ***** válasza:
szia drága a hasadra nagyon vigyáz husz éve szenvedek ,este max almát egyél,vagy más gyümölcsöt.vagy csak 1 tányér levest.nem kivánom neked mit ma i map is szenvedek ezel én is.gyerekkorobba nem figyeltem elégé.sokkeröt s kitartást kivánok.vacsi hejet.felülést csináltam.2hétig és két hétig tartot a szép poci.
2012. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vaszily katalin ***** válasza:
ja napközbe kajcsiz.reggeli ebéd,s akor este kibirod vacsi nélkül.tudom nehéz,de drukolok.
2012. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tiszavol válasza:

Szia,

Szerintem óvakodj azoktól a diétáktól, amelyek mellett éhezel.

Van itt példa: [link]


Néha azért van szerencsés eset, amikor a dietetikus is megszólalhat. A mai világban sajnos elég sok minden újraéledt, amit már rég túlhaladtunk már. Néha olyan dolgok is, amelyek a régi korok emberének talán valamit használtak, de a mai kor életritmusában már nem biztosan úgy hat.

Az éhezést, a táplálékmegvonást a szervezet hónapokig piheni ki, felborítja az anyagcserét. Egy felborított rendszer laikusként én nem merném megmondani hol köt ki.

A mai korban már megvan, hogy nagyjából mennyi kalória szükséges egy nőnek/férfinak/gyermeknek egy meghatározott életmódhoz. Ezt 5-szöri étkezésre bontva elérheted, hogy ne legyenek nagy vércukor hullámaid, illetve az őket kísérő inzulinszint hullámok.

Az is megtalálható már, hogy mikor érdemes gyors vagy lassú szénhidrátot enni.

Ha bővebben érdekel a téma érdemes cukorbeteg vagy PCOS fórumokon tudakolódzni. Ott már vérre megy a dolog, komolyabban veszik. Amúgy meg bárki mondhat, neked bármit. Ha egészséges vagy elég sok mindent kibír a szervezeted.


Van még egy blog, amit tudok ajánlani, akit érdekel a mozgással-táplálkozással egybekötött életmód: [link]


Itt 13 jelentkező számol be az élményeiről. Mindenki máshonnan indul, másmilyen testi adottságokkal. Egyéni tervezett programot kap, ami alapján próbál helyes élettani értékeket, lelki célokat kitűzni.


Mozogni bárhol tudsz a fentiek figyelembe vétele nélkül, mozogj minél többet, s rááll a tested. S vigyél be annyi energiát, amennyire szükséged lesz.


Nagyjából ennyi.

2012. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!