Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A diane 35-öt elkezdhetem a...

A diane 35-öt elkezdhetem a menzesz 2. -ik napjan is? Mert az elsö nap csak olyan barnas volt a folyasom, bar ma is olyasmi, szerintem most ilyen a menzim.

Figyelt kérdés
remelem a gyogyszertöl helyrejön,egyebkent pcos ra irtak fel.elvileg elmulasztja.meddig szabad szedni ezt a gyogyszert?kb 1 evig?

2012. nov. 7. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Első nap kezdd el, amikor tényleges vér folyik. Én évekig szedtem, amikor babát akartam, abbahagytam.
2012. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
diane35,cypromix nem fogamzásgátló kimondottan ,csak egy erős hormongyógyszer,aminek fogamzásgátló mellékhatása van.És kúra szerűen max fél évig lehetne szedni,nem is értem,mért írja fel sok doki évekig.én cypromixet szedtem 2 évig amitől aztán volt minden bajom,majd szóltam a dokimnak hogy szerintem a gyógyszertől vagyok rosszul,már a trombózis veszélye is fenn állt,akkor váltottunk simiciára,ami valóban fog.gátló és jól vagyok azóta.Nem a semmiért olyan olcsó a diane meg a cypromix.mert ezek tb támogatott GYÓGYSZEREK és nem fog.gátlók.amúgy ez benne van a betegtájékoztatóban is...
2012. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk a diane,nem eppen olcsobb,mint egy hagyomanyos fogamzasgatlo.szlovakiabol vagyok 12,5o euroert vettem.a hagyomanyos fog.gatlo olcsobbik fajtaja is kb 11-12 eu körul mozog.persze vannak dragabbak is.na meg a masik mi a garancia,hogy mindig a dragabb a jobb?mint gyogyszerbe,mint elelmiszerben stb?
2012. nov. 7. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a drágább a jobb.De mivel a Diane35 nem kimondottan fogamzásgátló,ezért itt M.o.-on tb támogatott és ezért olyan 2500ft körül van 3 havi adag.A fogamzásgátlók ezzel szemben 6-7ezer forintok 3 hónapra.Ez a különbség és az,amit már leírtam,ha figyeltél kicsit!
2012. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, a Diane mellékhatása a fogamzásgátlás, mondhatni két legyet egy csapásra. Ha rendszeresen jársz nőgyógyászhoz, félévente, évente meg laborvizsgálat, akkor nem lesz gond.
2012. nov. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!