Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hordjak melltartót?

Szerintetek hordjak melltartót?

Figyelt kérdés
mell alatt 68 cm, mellen kb 71 cma méretem, és annyira izé hogy az osztályban a nálam még sokkal laposabb csaj is melltartót hord, nomeg a velem egy méretűek (és persze fejlettebbek) Szerintetek?

#mell #tartó 12
2012. nov. 14. 20:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, mennyi idős vagy, de átérzem a helyzeted. Szerintem felesleges melltartót hordanod, mert a méreted alapján egyáltalán nincs szükséged rá. Ha csak azért akarod felvenni, mert kellemetlenül érzed magad nélküle, akkor tedd meg, ha gondolod, de szerintem attól nem lesz jobb, csak becsapod magad,és a többieket is. Ez semmit nem tesz hozzá az emberhez, és azok, akik úgy hordanak melltartót, hogy nincs semmi mellük, csak nevetségessé teszik magukat. Ne akarj hamarabb nagyobbnak látszani.
2016. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!