Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyat, aki kamuz (t)...

Ismertek olyat, aki kamuz (t) a, hogy menstruál? Kiderült? Mit mondott? És miért?

Figyelt kérdés
[nálunk is van olyan,aki blöffölte -.- (ne kérdezzétek honnan veszem,egyszerűen tudom és kész)]

2012. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
hátja vannak ilyen hülyék :PP
2012. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

de ennyire? -.-"""

IQ-fighter...

am meg az a cink,hogy 16.-a körül kéne megjönnie,de a ciklusomat ismerve késhet 1 napot szal pont a suliban fog megjönni :s nem kizárt hogy át is fogok ázni...

kíváncsi leszek hogy az a csaj hogyan fog reagálni XDDD (a bnőm vele is jóba van,együtt megyünk mindenhova és néha az a csaj is jön velünk) így tök pipa lesz,amikor a bnőm elmondja neki hogy nekem megjött,főleg ha azt mondja hogy nem is az első!! (az a csaj még nem tudja hogy nekem már megjött,de nem véletlen nem mondtam el neki >< )

2012. dec. 9. 14:58
 13/31 anonim válasza:
100%
Ne haragudj hogy ezt mondom: Azzal egyet értek,hogy az szánalmas ha valaki eljátssza hogy megjött neki, pedig még a korabelieknek alig jött meg. De gondolj bele hogy van aki nem véletlenül mondja h megjött neki. Tegyük fel valaki 14-15 éves és már tényleg mindenkinek megjött de neki még nem. Milyen rossz érzés lehet neki... Ráadásul a mai "kedves" világban a "kedves" emberek nem könnyítik meg a dolgát ugyanis ugy mint te is (ne sértődj meg) Ezzel foglalkoznak. Így is éppen elég szegények hogy még nem menstruál de más még ezen szórakozik pluszba... Szerinted miért kürtölné szét h még nem menstruál ha tudja h ugyis kicsúfolják kinevetik érte?
2012. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

nem sértődöm meg,mert tavaly én is átmentem ezen! DE én NEM kamuztam azt,hogy már megjött!! Direkt nem mondtam a témával kapcsolatban semmit,amikor feljött a téma,hanem mindig a bnőm hozta fel,hogy ő fiatalabb nálam és még is előbb jött meg neki(mások előtt mondta!) és max égett a pofám,amikor mindenki szemrehányóan nézett rám,hogy: hogy hogy nincs meg? O_O

külön kellett elmagyaráznom,hogy hormonprobléma...


értem,hogy miért mondják,de egy normális ember nem kamuzza ezt!!

és nem arról van szó,hogy ezen jár állandóan az eszünk,hanem szimplán lányok vagyunk és érdekel hogy mi történik ilyenkor magunkkal/másokkal. pl azt beszéljük meg hogy kinek milyen pontos,hogyan késik,milyen cikis sztorija van róla,melyik a legkényelmesebb betét,stb. ilyeneket a kortársakkal a legbizalmasabb megbeszélni,nem?

2012. dec. 13. 15:33
 15/31 anonim válasza:
100%
Persze ez oké csak nem mindenki válalja hogy égjen a képe, hanem úgy gondolja a könnyebb mód ha azt mondja megjött neki. Nem mindenki kezeli ugy a helyzetet mint te. Amugy te hány éves voltál amikor megjött?
2012. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
14 :s
2012. dec. 14. 20:23
 17/31 anonim válasza:
71%
Hát igen akkor te jól kezelted :) Legyél büszke magadra és ha valaki kamuzik akkor mondd meg neki h semmi baj te is voltál így és nem kell szégyelni. Akkor talán nem fognak hazudni erről :)
2012. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hátja,nekem van ürügyem arra hogy miért nem jött meg 13 évesen(hormonbajok),de nekik semmi okuk nincs erre,csak annyi hogy felnőtesebbnek akarnak látszani.de hiába fáradoznak,agyilag úgyis csak 10 évesek ;) gyerekes mindegyik és még csodálkoznak hogy nem jön meg nekik -.- XD
2012. dec. 14. 21:13
 19/31 anonim ***** válasza:
Akkora gyík vagy.. akadj már le a témáról, ez az ő dolga ehhez neked kb. 0 közöd van. Szerintem pont a Te viselkedésed miatt hazudott. HA hazudott, mert nem hinném hogy egésznap felügyeled, nézegeted a fehérneműjét, bemész vele a wc fülkébe stb.
2013. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
miért az én viselkedésem miatt? amikor nem is én hoztam fel a témát és még ő kérdezte meg hogy nekem megjött-e már. most nem fogom az ő kedvéért azt mondani,hogy nem,csak mert nehogy szarul érezze magát. ha megjött neki oké,ha nem nem. ennyire nehéz ezt felvállalni egy BARÁTNŐNEK? ha nem kölcsönös a bizalom,akkor megette a fene az egészet...
2013. jan. 15. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!