Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek olyat, aki kamuz (t)...

Ismertek olyat, aki kamuz (t) a, hogy menstruál? Kiderült? Mit mondott? És miért?

Figyelt kérdés
[nálunk is van olyan,aki blöffölte -.- (ne kérdezzétek honnan veszem,egyszerűen tudom és kész)]

2012. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

De gyökér vagy! Azzal menőzől, hogy neked már régóta megvan, és át is fogsz majd ázni, és majd az a lány megtudja, és akkor ő kevesebbet fog érni? Mert ő még nem menstruál??? Meg mi ez a szöveg, hogy neked 13 évesen azért nem jött meg mert hormon bajod volt? Ez nem korhoz kötött te agyalágyult! Ha már itt tartunk nekem 12 évesen jött meg! És nem néztem le senkit azért, mert nekik még nem jött meg! Nem ettől leszel felnőtt... a kommentjeid alapján egy kis csíra vagy! Azt hiszed ettől vagy felnőtt nő? Nos azok a lányok szerencsésebbek, akiknek MÉG nem jött meg! Nem valami jó érzés a görcsölő has, az ömlő vér, és a folyamatos betét, (esetemben már) tampon csere. Most még menőnek hiszed magad, de majd 10 év múlva rájössz, hogy csak egy önbizalomhiányos sz.aros vagy, aki azt hiszi, attól valaki, hogy vérzik a pi.csája.

23/L

2013. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

Ritkán szoktam ennyire egyetérteni valakivel utolsó :D

Annyira szánalmas vagy, direkt kérkedsz azzal hogy neked már megvan, és ez szerintem annyira béna dolog. Legalább annyira mint az hogy kamuzik. És valószínüleg pont a te p.csáskodásod miatt kényszerül arra hogy hazudjon, mert te nem bírod kezelni a tényt hogy neked már 'megjött és nagylány vagy'

2013. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne érdeklje azt senkit h kinek van meg,Lehet h szegény lány csak azért hazudja mert csesztetik Tehát ne foglalkozz azzal ..
2013. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van az utolsó elötti kérdezőnek! Ne érdekelje senkit h kinek van meg! nem lesz,senki se kevesebb se több ha nincs vagy megvan neki...Ha pedig valaki azt hazudja gondolom azért mert te szánalmas pic.sa kérdező basztattad szegény lányt és NEM csesztetni kéne ha nem segíteni neki azzal h te nem játszod az eszed h neked meg van ezért hazudta az a lány gondolom mert mindenkinek meg van és ő meg rosszul érezte magát és én meg értem !!
2013. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

hát ti vagytok a hülyék,már bocs xd

KI MONDTA HOGY MENŐZÖK VELE?! Sőt,valamilyen szinten cikinek is érzem!!

Úristen,értettétek hogy miket írtam??

ARRÓL VOLT SZÓ HOGY MINEK KAMUZNI A MENZESZRŐL,MERT HÜLYESÉG!

Vagy csak pár kommentet olvastatok el és kész? XD

Képzeld,nem is arról beszéltem hogy korhoz van kötve a havi,hanem hogy koránérő voltam és a hormonzavarok miatt későn jött meg.(mindenki tudja,hogy a pajzsmirigy alulműködés befolyásolja,sok lánynak ezért hagy ki hónapokat,stb!)

Tudjátok mi az a csíra? Ok nélkül szidtok,közben azt se tudjátok,miről van szó c:

2013. márc. 6. 18:33
 26/31 A kérdező kommentje:

sőt,hozzáteszem hogy mivel váratlanul jött,NAGYON MEGVISELT,majdnem sírtam is.

Ki mondta hogy kamuzni kell?

Tavaly én SEM KAMUZTAM,CSAKHOGY NE RÖHÖGJENEK KI! FELVÁLLALTAM HOGY NINCS MEG MERT NEM TEHETTEM RÓLA. Na és?

Akkor azoknak a lányoknak minek kell hazudni? Nem ettől lesznek "nagyok"..

Kérdés?

2013. márc. 6. 18:39
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsónak:PONT AZT ÍRTAM HOGY NEM BASZTATTAM A MÉG NEM MENSIZŐ LÁNYOKAT,MERT TUDOM MILYEN ÉRZÉS! Sőt,engem cikizett vele tavaly a barátnőm.

El se olvastad az előzményeket,amiket leírtam..

2013. márc. 6. 18:43
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi az hogy koránérő voltál meg hormonbajok? Szimplán később jött meg-.- nekem is hamar beindult a 'fejlődés' meg szőrösödés mégis csak 13 éves koromban jött meg! Nem magyaráztam bele semmit a dologba, elfogadtam a tényt h nekem később jött meg.. Szerény véleményem szerint az menőzés hogy élvezkedsz miközben látványosan átázol, és örülsz közben hogy látja akinek még nem jött meg! Meg az hogy kíséret kelll neked a betétcseréhez? WTF? lehet velem van a baj de ha nekem megvan akk szünetben normálisan egyedül elmegyek és kicserélem és kész! Senkinek sem hangoztatom hogy jaj megvan betétet cserélek! Az összes kommentetből látszik, hogy minden lehetséges helyzetet kihasználsz arra hogy szégyenbe hozd akinek még nem jött meg! Aztán meg mi vagyunk a hülyék, ja :D
2013. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen ellent mondasz magaddal nem veszed észre? Hormonprobléma.. aha én meg mikiegérrel szoktam kávézni délután -.-' Neked 14 éves korodban jött meg, és a 'hormonprobléma' nem 'ürügy' ahogy írtad... Atyaég, hogy te mennyire okosnak képzeled magad, pedig te mélyen a 10 éves szinten ragadtál 14 (15?) éves létedre !
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

igen hormonprobléma!

VÉRVÉTEL IS VOLT! És AKÁR A PAPÍRT IS MEG TUDOM MUTATNI!

Hiperhidrózisom is volt/van ha nem kezelném!(túlzott mértékű izzadás). Ez után lett a pajzsmirigyes nyavaja.fú..szörnyű volt. De az orvos szerint még mindig nagyobb a pajzsmirigyem mint kéne szal majd mehetek UH-ra vagy mire :(


Én is elkísérem a barátnőimet cserélni,ma is elkísértem. Mert például szütyővel mennek és mivel nem akarják mutogatni,így takarjuk egymást.


Ja és én még ma sem szeretek beszélni a haviról,csak azzal,akiben tényleg megbízok.

Az egyik lánynak aki kamuzott,szerencsére azóta megjött neki és ő(!!) mondta múltkor hogy kísérjem el betétcserélni. Én rejtegetem amennyire tudom,mások meg lobogtatják és mivel félreértitek a dolgokat,azt hiszitek hogy én menőzöm vele..

Ja és 2 barátnőm múltkor ORDÍTVA MONDTÁK A FOLYOSÓN HOGY FÁJ A HASUK! És én szóltam rájuk..inkább szenvedjenek csendben,de senki sem kíváncsi hogy nekik épp megvan. Ez van,ezt kell szeretni :s ..

Erre mit mondtok?

Én NEM menőzöm vele,csak azt mondtam hogy fölösleges azt kamuzni hogy megjött nekik,nem fogják előbb felvenni őket egy középsuliba.xd

Így érthető? :)

Ui:13 évesen nem késő!

2013. márc. 6. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!