Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ártok a meglévő striáimnak...

Ártok a meglévő striáimnak azzal, ha a bőrfeszesítő krémet durva masszírozóval viszem fel?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt igen, hogy a stria semmit nem vesz el a szépségedből! :)
2012. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meglévő striák nem fognak még jobbn megrepedni, ha erre gondolsz, de a bőrfeszesítő krémtől nem is fognak kevésbé látszani és az új striák ellen sem jó ez a megoldás... Használj striák elleni krémet, ha nem tetszenek a bőrödön. Nekem terhesség után kellett használni, nagyon jó volt, már alig látszanak a csíkjaim, ami szerintem nagy szó! Ha szeretnéd, tudok segíteni!
2012. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Csak azért gondoltam, hogy baj lehet, mert a masszírozás után a friss csíkjaim még jobban bepirosodnak.

2012. dec. 11. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az nem tudom mitől van. :) Viszont a piros csíkokat sokkal könnyebb eltüntetni, nekem a kislányom születése után sikerült prevenstriával. Érdemes utánanézned.
2012. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod!

Én is szemezek a prevenstriával, de egy kicsit drágállom.. :S

2012. dec. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!