Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek, lányok! Tampon...

Hölgyek, lányok! Tampon ügyben segítség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves.szűz lány vagyok.Sok barátnőm tampont használ (olyanok is akik még ártatlanok). Ők tanácsolták hogy próbáljam ki betét helyett a tampont.Anyumat megkérdeztem ő azt mondta ha nagyon akarom próbáljam ki.Vettem egy mini csomagot,de nagyon fáj,kellemetlen érzés. A barátnőim és anyukám nem tudják mért van így. De attól félek hogy átszakította a hártyámat.Mert miután kivettem még fájt órákig. Értelmes tanácsokat szeretnék kérni. Légyszíves senki ne fikázzon ha tudatlan vagyok.Ez az oldal elvégre erre van.Köszönöm előre is.

2012. dec. 17. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Ha eddig bevált a betét, ne térj rá a tamponra csak azért mert más is azt használ!!!

[link]

Ezt olvasd el! És ez csak a legsúlyosabb következmény, de a tampon okozhat más fertőzéseket is, nem csak TSS-t

2012. dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pl. az elsőt sikerült rendesen felrakni, a másodiktól már nem féltem, azt rontottam el. :) Semmi baj nincs, csak gyakorolni kell sajnos. Azon a napon próbáld legközelebb, amikor a legerősebb a vérzésed. Menni fog, majd rájössz a technikára.
2012. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

a tampon egészségtelen!!!


[link]

2012. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

lesz@rjuk nagy ívben a tamponellenes kommandot, nekem senki nem mondja el, hogyan cseszem el az életemet

a betét meg büdös és pelenka *nyányányáyná* egy cikk se fog meghatni...

2012. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Én sem tudtam soha felrakni, míg szűz voltam. Vannak nők, akiknek egyszerűen kisebb a nyílás a hártyán, ezért nem megy fel a mini tampon s e.. másoknak meg simán.

Bele kell törődni, miután leszel pasival, utána laza dolog lesz. :)

2012. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 nyomorék vagy -.-"
2013. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem én vagyok a nyomorék, hanem azok akik ebben élik ki a kisebbségi komplexusokat, hogy itt mindenkit leribancoznak, aki tampont használ.
2013. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!