Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol folyhat sargas folyadek...

Mitol folyhat sargas folyadek a mellembol? Par napja vettem eszre, akkor elmult, de ma furdes kozben megint eszrevettem. Nyomasra sargas folyadek jon ki a jobb mellembol!

Figyelt kérdés
Mi lehet ez???? Hormonzavar?Azt is olvastam h terhesseg elejen is elofordulhat,de nem hinnem h terhes vagyok! Tortent mar valakivel ilyen? Nagyon beparaztam!! De csak a jobb mellembol jon,es csak akkor ha megnyomom ,es eppen csak par cseppnyi,vagy szinte csak benedvesedik! Akinek marr volt ilyen az kerem irjon!!! Elore is koszonom!!! Remelem nincs komoly baj :(

2013. jan. 16. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert?
2013. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen , érdekes módon emiatt kezdtem terhességre gyanakodni. Semmilyen más tünetem nem volt, a menzeszem sem hiányzott, mert pecsételő jellegű volt az első két hónapban
2013. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ja, és én sem hittem, hogy terhes vagyok...azóta 2,5 éves a Drágám:-)
2013. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
prolaktinoma szokott ilyet csinálni
2013. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
1.valaszadonak : Nem nem szedek semmilyen gyogyszert,csak neha kalciumot!
2013. jan. 16. 22:39
 6/27 A kérdező kommentje:
2. valaszadonak : Hat orulnek ha az lennek! A betegseget szeretnem messzirol elkerulni! De felek hogy csak nem baba :( vagyis nem tudom! Regota vagyok komoly parkapcsolatban! Elofordulhat! 14.en kellett volna megjojjon!fajdogal is kicsit a hasam,de szerintem megjon!A mellem is kezd mar feszulni! Jah amugy par hete cickafark teat ittam,mert petefeszek cisztam van(volt) lehet az kevert bennem ossze valamit? Felek nehogy komoly baj legyen! varok meg,es ha megjon akkor doki lesz! csak kivancsi voltam hogy masnak is volt-e mar ilyen? gyakori ez? amugy gratula a kicsihez!!
2013. jan. 16. 22:43
 7/27 A kérdező kommentje:
4. valaszadonak: A prolaktin szintet lehet normalizalni ugye? Az ilyen hormonproblema,azt is olvastam h meddoseghez vezethet! Sot meg olyat is olvastam hogy az emlorak elso jelei a mellbimbobol valo folyas....nah itt ilyedtem meg!!!! :(( koszonom a valaszokat!
2013. jan. 16. 22:44
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a 2-es, szerintem holnap vegyél tesztet. A mindjárt megjön érzés az első 3 hónapomat végigkísérte mindkét lányomnál.
2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De meg ha terhes lennek is,maximum 2 honapos lehetek,es letezik hogy mar ilyen hamar feher folyadek jojjon ki a cicimbol? nem mindig jon,ha megnyomom akkor, 5-6 nyomkodas utan mar nem jon semmi! Lehet h a prolaktin szintem magas! Amugy nagyon koszonom a gyors valaszokat!!! de tenyleg!!! :D
2013. jan. 16. 22:56
 10/27 A kérdező kommentje:
hany honapos voltal (bocsi ha tegezlek!) amikor eloszor jott ilyen folyas?
2013. jan. 16. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!