Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol folyhat sargas folyadek...

Mitol folyhat sargas folyadek a mellembol? Par napja vettem eszre, akkor elmult, de ma furdes kozben megint eszrevettem. Nyomasra sargas folyadek jon ki a jobb mellembol!

Figyelt kérdés
Mi lehet ez???? Hormonzavar?Azt is olvastam h terhesseg elejen is elofordulhat,de nem hinnem h terhes vagyok! Tortent mar valakivel ilyen? Nagyon beparaztam!! De csak a jobb mellembol jon,es csak akkor ha megnyomom ,es eppen csak par cseppnyi,vagy szinte csak benedvesedik! Akinek marr volt ilyen az kerem irjon!!! Elore is koszonom!!! Remelem nincs komoly baj :(

2013. jan. 16. 22:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kb.két hónapos. Ez volt az a jel, amikor elkezdtem gyanakodni. Nekem is nyomásra jött a cicimből ez a váladék, és én is egyből elkezdtem keresni a neten.... magas prolaktit találtam én is, de azt okozhatja a terhesség. Na több se kellett, másnap teszt, a dokinál az ultrahangon már 12 hetes volt a babám. Sokan azt gondolnák(köztük én is) hogy hogy nem lehet észrevenni egy terhességet??? Védekeztünk, tehát nem tervezett baba volt, (már van egy 8,5 évvel nagyobb lányom) a menzeszem olyan rendetlen egyébként is, és amikor meg kellett volna jönnie, akkor erősen görcsöltem, és barnás.prosas pecsételésem volt pár napig. Ezért vettem csak későn észre. Tehát már a 2-3 hónapban is jelentkezhet ilyen váladékozás. És így visszagondolva fázós lettem akkor, és a gyomorsavam is több volt. De ezt meg betudtam az ünnepi bezabálásoknak...
2013. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
És azóta alap elvem lett hogy: "Soha ne mondd, hogy soha..."
2013. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jaj, és feltétlen írj majd hogy mi van Veled!
2013. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hat az biztos hogy irok! mert nagyon sok mindenki tesz fel kerdest,kap ra valaszt,de nem mondjak el hogy vegul is veluk mi lett!!! Hat meg varok 1-2 hetet,ha nem jon meg akkor tutti baba! Ha megjon akkor meg minnel hamarabb elmegyek dokihoz! Hat annyira komoly baj nem lehet, csak 20eves vagyok ma holnap,tancsak nincs nagy baj!Semmi mas tunetem nincs. a cicimbol is kiurul az a valadek,nem jon non-stop.Most a cicim is kezd megduzzadni,innen veszem hogy meg kell jojjon.Amugy multheten szombaton figyeltem fel ra!Oszinten a menszim 3 honapja mindig kesik 1 hetet,pedig eddig szinte naprapontosan jott! Leirom h mikor jott meg: augusztus 22 => szeptember 30 => november7 => december 14 es mindig 5napig tart,es ugyanannyi jott mindig.A tobbi honapokban mindig jol jott.max 2-3napot kesett.hamarabb sosem jott
2013. jan. 16. 23:48
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha megjön akkor menj nőgyógyászhoz meg endokrinológushoz.
2013. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
hat az lesz belole!! barcsak ne az kene legyen! De ha varok akkor remelem h nem lesz komoly baj,szerintem csak 1-2honap mulva tudok elmenni dokihoz! A magas prolaktin szintnek van mas hatasa a tejszeru valadekon kivul? azt olvastam h ne nyomkodjam,mert az megtobb tejet termel! mindjuk eleg ijeszto az a teny h ezt agyalapi mirigy joindulatu daganata okozhatja!ez a net csak ijjesztgetni tud!
2013. jan. 17. 10:50
 17/27 anonim ***** válasza:

A magas prolaktinszint tényleg attól lehet, hogy agyalapi mirigy jóindulatú daganata. Ettől viszont ne ijedj meg. Gyógyszeresen kezelik és nagyon jó a gyógyulási arány. Viszont ne halogasd, mert ha ez is a baj, idejében kell kezelni.

Sokféle tünete lehet, ezt gondolom neten is olvastad már, de a legfőbb az, hogy folyik a tejed.

2013. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! hat elobb mindenkepp tesztet csinalok,ha nem lesz + ,akkor elmegyek dokihoz! sot igyis ugyis elmegyek foleg ha + lesz! De ilyen fiatalon is elofordulhat agyalapi mirigy daganata??? (20 eves) Mondjuk babara neha mar vagyok,azt is olvastam h lelki okok miatt is lehet! Kicsit megnyugtattal,hogy nem olyan sulyos betegseg! Igen es azt elfelejtettem mondani hogy tobb eve mar,kb 5-6 petefeszek cisztaim vannak (polichist ovarian) Lehet ez okozza! nah de nem tippelgetek tovabb itt!!! eloszor teszt => doki! ennyit errol!!! Akinek meg van tapasztalata ezzel kapcsolatban az kerem irjon!!! Es en is irok amint van valami ujsag!!!
2013. jan. 17. 11:19
 19/27 A kérdező kommentje:
Teszteltem es negativ!!!! :( Beszeltem anyummal,o azt mondta h neki van mar tobb eve ilyen,es h tudott szulni 2 gyereket,ne ijedjek meg...ha nem nyomas hatasara jonne akkor surgos lenne dokihoz mennem! De igy nem,lehet magatol helyre all,mert neki sincs mindig,csak neha!De azert ha elmegyek dokihoz ezt tutti megemlitem neki! Meg1x koszonom a valaszokat!!!! Szep estet nekteK!
2013. jan. 17. 20:51
 20/27 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg PCO-d? Írtad, hogy vannak petefészek cisztáid, ezért kérdezem. Ehhez társulhat magas prolaktin szint, nekem is ettől van. Szerintem mindenképpen keress fel egy endokrinológust. Ha magas a prolaktin szinted, nem fog összejönni a baba. Nem árt kezelni időben.

Sok sikert!

2013. jan. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!