Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol folyhat sargas folyadek...

Mitol folyhat sargas folyadek a mellembol? Par napja vettem eszre, akkor elmult, de ma furdes kozben megint eszrevettem. Nyomasra sargas folyadek jon ki a jobb mellembol!

Figyelt kérdés
Mi lehet ez???? Hormonzavar?Azt is olvastam h terhesseg elejen is elofordulhat,de nem hinnem h terhes vagyok! Tortent mar valakivel ilyen? Nagyon beparaztam!! De csak a jobb mellembol jon,es csak akkor ha megnyomom ,es eppen csak par cseppnyi,vagy szinte csak benedvesedik! Akinek marr volt ilyen az kerem irjon!!! Elore is koszonom!!! Remelem nincs komoly baj :(

2013. jan. 16. 22:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De vagy mar 2 eve van PCO ( polichist ovarian) ,erre kene szedjek fogamzasgatlot,de attol meg nem jon meg,es no tolle a vernyomasom,ezert nem szedem, csak cickafark teat iszok! De amiota iszom nem faj ugy a hasam ,de el fogok menni egy komoly dokihoz aki majd jol kivizsgal!
2013. jan. 18. 14:17
 22/27 anonim ***** válasza:

Akkor a PCO-tól van szerintem neked is a magas prolaktin szinted.

Jól teszed! :)

2013. jan. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igy jobban belegondolva szerintem is attol van!!! sooot mar majdnem hogy biztos vagyok benne! Es neked mit attak ra??? Vagy ha elmulik a ciszta akkor ez is elmulik es helyreall magatol???
2013. jan. 19. 12:33
 24/27 anonim ***** válasza:

Bromocriptint szedek rá, napi fél szemet. Bár ez már határérték alá viszi a prolaktin szintem, de ha abbahagynám, akkor nagyon magas lenne.

Én nem tudom elképzelni, hogy a ciszták csak úgy eltűnnek, de ha így lenne, akkor elég sok probléma megszűnne, valószínűleg a magas prolaktin szint is.

2013. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A cisztakra en cickafark teat iszom,es miota iszom mar nem faj ugy a hasam,nem olyan erzekeny.Mar napok ota nem nyomtam meg,es igy semmi sem jon.Csak nyomas hatasara jott.
2013. jan. 29. 19:45
 26/27 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd! :) Viccet félretéve, tényleg keress fel egy dokit. Ha meg a hasad is fáj(t), az nem jelent jót. Nekem sosem fájt, pedig ugyanúgy PCO-m van. Ugye elmész dokihoz?
2013. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Persze hogy elmegyek,voltam en mar regebben is,es irt fel ra fogamzasgatlot,meg 1 antibiotikumot.Csak nem voltam jol tolle es abbahagytam a szedeset! De szeretnek most elmenni egy nagyon jo dokihoz.Aki Magyarorszagon el,es az komoly vizsgalatot csinal (termeszetesen sok penzert) de legalabb jol megvizsgal,nem mint itt Romaniaban.Ahogy dokihoz megyek mind mast mond.De hamarosan elmegyek...nem szeretnem ezt mar megjobban elhanyagolni!
2013. febr. 1. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!