Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg a vásárlá...

Ti hogy oldjátok meg a vásárlását? Én kicsit cikinek tartom.

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova is kéne írnom a kérdést, de mivel a menstruációról van szó, gondoltam itt csak jó lesz. Szóval, itthon elfogyott a tampon és holnap kéne vennem de tartok tőle, mert csak azért mennék be a szupermarketbe.. Nem cki hogyha csak az veszek?:\

15L


2013. febr. 10. 20:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2013. febr. 10. 21:09
 12/19 anonim ***** válasza:
Figyi, én pénztáros voltam sok-sok évig. Hidd el, annyira rutinszerű az egész a pénztárosnak, hogy sokszor meg sem tudná mondani, hogy mi volt az utolsó dolog, amit beszkennelt. Tescoba voltam és napi átlag 50 csomag tampont/betét húztam le. Nem másabb, mintha cigi lenne.
2013. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm :)
2013. febr. 10. 21:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen vagy még ha cikinek tartod a tampon vásárlást! Mindenki tudja, hogy a lányok menstruálnak serdülőkortól és tampont/betétet használnak! Jóformán már egy óvodás is tudja ezt.
2013. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne told le a kérdezőt! Tizenévesen én is azt hittem, hogy mindenki azt figyeli, hogy én mit veszek és tök cikinek éreztem, hogy ha ilyet is vennem kellett :P
2013. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
A 07:00-ás vagyok. Bocsánatot kérek, nem akartam megbántani a Kérdezőt! Csak azt szerettem volna, ha ezeket a dolgokat természetesnek venné. Még egyszer bocsánatot kérek!
2013. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem, semmi baj! És nem attól félek hogy meg kell vennem, mert megmerem. Csak van sok éretlen ember és nem akarom látni milyen fejeket vágnának esetleg. Mert sajnos nem mindenki értelmes, most olyan üzenetet kaptam hogy "szánalmas vagy ha tampont használsz". Na kösz! :D

És tényleg nem baj :)

2013. febr. 11. 18:19
 18/19 anonim ***** válasza:
A tegnapi 07:00-s vagyok. Aki bármilyen fejet is vág attól, hogy tampont vásárolsz, az önmagát minősíti és az értelmi szintje a béka feneke alatt van.
2013. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 12. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!