Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betétet használtok?

Milyen betétet használtok?

Figyelt kérdés
Mik azok, amik Nektek beváltak? 12/L

#betét #betétfajták
2013. febr. 16. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Always vált be legjobban. Abból is van olyan ami műagyag borítású, na az nem jó, be lehet tőle pállni. De van olyan ami pamutos, puha. Szerintem az a legjobb. Olyan halványrózsaszín/fehér színű csomagolása van.

[link]

2013. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naturella :)
2013. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Libresse, Naturella :) Nekem az Always túl műanyag.. de kinek mi !
2013. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Always vált be a legjobban,csak kicsit műanyagos.Az Aldis Crestátis szeretem,az pamutos.
2013. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 female_superiority ***** válasza:

Évekig Libresse-t, most az Always Platinum a kedvenc.

31/N

2013. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én is Always-t használok. Abból igazából mindenfélét. Még jöhetnek a válaszok!:)
2013. febr. 16. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a dm-ben kapható Jessa termékek váltak be. Puha, pamutos és jól szív. Az Aldis terméket még nem próbáltam, lehet tesztelem azt is.
2013. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kinga1995 ***** válasza:

Amíg betéteztem Libresse, mert k*rvára idegesített az alwaysnak a műanyag felülete, mindig teleizzadtam.

Mostmár csak éjszakára betétezek, az viszont Always, mert abból az éjszakai (kék) ezerszer jobb, mint a Libresse. Mm nedvszívás szempontjából jobb az éjszakai always, ami ugye pár óra fekvésnél nem hátrány. De amúgy ugyanolyan sz*r műanyagos, mint a többi. Csak ugye álmomba szerencsére nem érzem, mi ér a puncimhoz :-P :-D

2013. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok :) azóta változott a helyzet és aktuálisan sztem az Always Sensitive a legjobb...
2013. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!