Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 vagyok és még mindig nem...

20 vagyok és még mindig nem tudom elfogadni ezt az egész menstruáció dolgot, mért?

Figyelt kérdés
Ha valaki el kezd erről beszélni kiráz a hideg, meg terelem a témát, vagy azt mondom hogy nem érdekel, a saját anyukámmal nem tudtam erről soha beszélni utálom ezt a dolgot, mért nem tudom már elfogadni? Más is van így?
2013. febr. 18. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már, miért ne lenne normális, a többségnek fáj, kinek jobban, kinek kevésbé.


Kérdező: akár elfogadod, akár nem, a következő mintegy 20 év egy kis hányadát menstruálva fogod tölteni. Olvass róla, ha már beszélni nem akarsz, keress tudományos munkákat, vagy nem tudom.

2013. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nekem már a menses előtt fáj a hasam 3nappal, na még amikor megjön akkor hogy fáj...szinte sírok, beveszek egy gyógyszert és alig mulasztja el a fájdalmat
2013. febr. 20. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!