Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire?

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. éve menstruálok, pontosan nem tudom behatárolni, mikor állt be a menstruációm. 26 naposak a ciklusaim, egy- két nap csúszással. Nem voltak fájdalmasak a vérzések, néha épp csak picit éreztem. De tegnap reggel megjött, 5 óra körül éreztem kis szúrást a bal alhasamon, majd félórán belül olyannyira fájt, hogy mozdulni sem bírtam. Ha ültem és a lábaim keresztbetettem, nem fájt annyira. Aztán már álmos voltam, elmentem aludni, de sehogy sem birtam a fájdalomtól. Minden levegővételnél mintha a hajamat tépték volna, folyamatos szúró fájdalmat éreztem. Kaptam fájdalomcsillapítót, amitől elaludtam és reggelre elmult. Nem értem, mitől lehet ez, hogy hirtelen így elkezdett fájni, ha sohasem fájt? Lehet valami oka?
2013. márc. 3. 11:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Kimarat az elejéről 5 éve menstruálok.
2013. márc. 3. 11:35
 2/2 anonim válasza:
Nekem is szoktak fájások jelentkezni, de nem mindig. és sokkal enyhébbek. talán menj el egy dokihoz. :\
2013. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!