Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen tampon illetve...

Nektek milyen tampon illetve betét vált be?

Figyelt kérdés
Szeretném megtalálni a számomra megfelelõt, mivel január óta menstruálok:) 12/L Ja és milyen betétet ajánlanátok nagyon erõs vérzéshez? Óránként kell éjszakai betétet cserélnem. Tesiket meg csak a normál tampon és éjszakai betét kombinációval vészelem át. Legyetek szívesek normális válaszokat adni.:))

2013. márc. 6. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Január óta menstruálsz és mégis ilyen eszméletlen mennyiségű a vérzésed?

Én már 2x szültem de nekem az éjszakai betét kibír egy éjszakát és normál méretű tamponnal akár 4-5 órát is kibírok úgy, hogy közben még futok is vagy sportolok.. Én a helyedben elmennék egy orvoshoz, mert ilyen fiatalon az ilyen erős vérzés nem biztos hogy normális.


Egyébként napközben OB tampont használok ha mennem kell valahová (a méret a ciklusomtól függ, az elején supert, a közepén normált, a végén pedig minit), ha itthon vagyok napközben akkor Naturella betét (nekem az nagyon bevált) illetve estére pedig az Always éjszakai kiadása.

2013. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom elég brutál...De félek dokihoz menni:(
2013. márc. 6. 13:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem 13 évesen jött meg és nekem is nagyon erős volt, de csak egy évig. Utána szépen beállt, és normális mennyiségű lett, sőt iszonyú pontosan is jön meg, nagyon ritkán késik, akkor is csak 2-3 napot a stressz miatt. Én egyébként OB tampont és Naturellát használok, ezenkívül még Naturella normál illetve tisztasáig betétett. Nekem ezek váltak be. Tamponnal még az úszást se kellett sose kihagynom.

18/L

2013. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mindig tampon + betétet használok egyszerre, így nem kell felkelnem cserélgetni este, meg nappal sem aggódok hogy "baleset" történik. Én is ilyen nagyon vérzős vagyok, mindig is ilyen volt, 27 vagyok, és semmi bajom egyébként.


Amúgy tamponból ob-t használok, betétből meg mindig mást, nem vettem észre nagy különbséget köztük, szóval mindegy.

2013. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

-betétett

betétet

2013. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Betétet használok,legtöbbször Always-t,mert az 1.-2. napon elég erős a vérzésem.Az Always éjszakait ajánlom,azt hallottam,hogy az a legjobb nedvszívó.
2013. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Libresse betét vált be!
2013. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
always éjszakait használok általában, vagy valamivel kisebb fajtáját az alwaysnak :)
2013. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kinga1995 ***** válasza:
100%

OB tampon a legjobb :-)

Amíg betéteztem Libresse, mert az kényelmes(ebb) volt, pamutos, jobb, mint a műanyagos szar always, de engem még az is zavart.

Mostmár csak éjszakára betétezek, az viszont always mert nem olyan kényelmes ugyan, de azt álmomban nem érzem, viszont jobb nedvszívó, mint bármelyik másik. :-)

2013. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Always éjszakait használok, o.b. tampont és amikor nagyon erõs a vérzésem Always maxit:)
2013. márc. 7. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!