Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok. Már másfél éve...

14 vagyok. Már másfél éve megvan és azóta még csak 7x menstruáltam. Mindig keveset és barnásat MIÉRT?

Figyelt kérdés

Néha valami barnás-véres "csomó" is jön belőlem... :P

már töbször is próbáltam tampont, de egyszerűen nem megy fel.



2013. márc. 10. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

a csomó az nyálkahártya darab :D

a múltkori mensim csak barna volt,nagy nyálkahártya darabokkal. a barna az alvadt vér,nem baj ha olyan.

örülj neki hogy kevés!

nekem sem megy fel a tampon,,múltkor próbáltam. ez van,majd legközelebb ha erősebb lesz a vérzés. száraz vagy csak enyhén nedves hüvelybe sose próbáld felrakni,mert fájhat és irritáció lesz!

ennyi idősen normális hogy kimaradoznak. majd beáll,nyugi.

nekem meg az a bajom hogy most másfél hét sem telt el két vérzésem között.(az a nagy barna nyálkahártya darabos volt múltkor,amit már írtam,ez meg rendes vér)

mindenkinek más. nekem fél éve jött meg és minden hónapban megjött.

amúgy mikor jött meg neked utoljára? és meddig tartanak a vérzések? az első milyen volt?

14L

2013. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez kortól függetlenül nem normális. Egy vérvételt mindenképpen megérne csináltatni, hátha hormonális gondod van.

A csomó pedig nyálka, amit a méh dob le magáról. Ez normális.

2013. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz, mert hormonális gond lehet.
2013. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
legutobb hétfőn jött meg, általában 3-4-5napig tart.... az első 2napig tartott.
2013. márc. 10. 13:56
 5/9 anonim válasza:
72%
Ezt teljesen normális! Csak azért van mert még nem állt be a menstruációd! Ez akár 3 évig is eltarthat mire normálisan beáll...
2013. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez normális
2013. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és próbálkozzak még a tamponnal, vagy felesleges?
2013. márc. 10. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
majd próbáld ki akkor,amikor erős vérzésed van,mert akkor könnyebben fel fog menni. addig én se próbálkozom :)
2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is normális ez még nálad, majd később, úgy 16-17 éves korod körül kellene beállnia rendszeresre. Addig előfordulhat az is hogy hónapokig nem jön meg.
2013. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!