Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, nőgyógyászok! Hogy...

Nők, nőgyógyászok! Hogy kezdhetem el a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőre van időpontom a nőgyógyászomhoz,viszont ezen a héten csütörtökön fog megjönni ami vasárnapig fog tartani.Ha nem a védekezés a célom,hanem a pattanásos arcbőröm rendbeszedése,akkor elkezdhetem hétfőn szedni? Mert általában úgy van,hogy a mensi első napján kell bevenni az első szemet.Nem szeretnék még várni 3 hetet az első szemig.És ne jöjjetek azzal,hogy ne így irtsam ki a pattanásaimat(csak ez a megoldás,hosszú történetem van).Köszönöm a válaszokat csajok:)
2013. ápr. 8. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is. Fogamzásgátlót el lehet kezdeni a menstruáció 5. napján is szedni, csak akkor az első két hétben még védekezni kell máshogy is, ha szexel valaki, de nálad nem ez a cél, tehát nyugodtan lehet 5. naptól.


Viszont! Felelőtlen az az ember, aki pattanásokra fogamzásgátlót ad! Remélem Diane 35-öt fog felírni! Ha eszed van nem szeded. Használj Ilcsi Fekete szappant csodát fog tenni, hidd el! És még az egészségedet sem veszélyezteted a hülye gyógyszerrel.

2013. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha bőrgyógyászati okból szeded, akkor a bőrgyógyászatra menj, ők is írnak fel.
2013. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De okosak vagytok.Próbáltam én már mindenféle szappant,diétát.Semmi sem segít :((((((( Mensi előtt tele leszek pattanásokkal és ez arra utal,hogy a hormonjaim miatt vannak pattanásaim.Ennyit erről.A hormonokra pedig pont a fogamzásgátló szedése a megfelelő.
2013. ápr. 8. 19:01
 4/8 anonim válasza:
ne,ne tedd! borzasztó következményei lehetnek a gyógyszernek, és ezt tapasztalatból mondom! A bőröm valóban csodás volt, meg panaszmentes vérzések, stb, de borzasztó nehéz belőle kikeveredni!ha abbahagyod még rosszabb lesz, sőt, a megvonástól erős hajhullás is lehet, és ki tudja mikor áll helyre újra a hormonháztartásod. én most ebben a cipőben vagyok, és csak reménykedni tudok hogy a peteérésem nem állt le véglegesen :( gondolom hormonális okai vannak a pattanásoknak, arra krémek, stb tényleg nem jó! de ezer más megoldás van! gyógyteák, homeopátiás szerek stb! azokat próbáltad már?
2013. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
de hiszen a legtöbb nőnek a mensi előtt lesznek pattanásai! elmúlnak, nem? úgyértem nem állandóak, hegesednek, stb.
2013. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik fölösleges a jó szó. Az okos a más kárán, a hülye a sajátjából tanul. Ennyi. Jó szedést.
2013. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit a 3 hozzászólásban irtál angy hülyeség.. A pattanásos bör a fogamzásgátlót szedő lányok kb 20-30%-ánál hoz javulást. A többi esetben nem. Kozmetikus vagyok sok ilyet láttam már. De próbálkozni lehet, hátha.... Hormon vizsgálaton voltál már?
2013. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy nőgyógyász doktornő írta:

""Rendszertelenül menstruáló nőknek fogamzásgátlót adni MŰHIBA!" - Ezt sok évvel ezelőtt határozta meg az Országos Szülészeti - Nőgyógyászati Intézet. A fogamzásgátló nem a rendellenességet szünteti meg - ami abból áll, hogy a hormon rendszere elégtelenül működik - hanem becsapja a pacienst, mert VÉRZÉST INDUKÁL 28 naponta, ami azonban nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés, és ez a beavatkozás az eredeti rendellenességet: a hormon rendszer hibáját még tovább rontja. Eredménye: amikor gyereket szeretne, még inkább nem lesz menstruációja.

A rosszul működő hormonrendszert nem elfojtani kell még jobban, hanem kijavítani! Ez persze sokkal nehezebb feladat, mint odalökni egy fogamzásgátló receptet, és ezzel becsapni a beteget! "

2013. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!