Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, Lányok! Ti milyen eü és...

Nők, Lányok! Ti milyen eü és tisztasági betétet használtok? Melyik vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A Carfree termékek nagyon szuperek,nem csúszkálnak,véknyak is:)
2013. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Eü betétet használok csak, és a Jessa vált be a legjobban. Második helyen a Tesco saját márkája áll, a legjobbak között van. Én kipróbáltam az összeset, Always, Libresse, Lidl-s, Peny-s, Reál, stb... minden saját márkás, és márkás betétet is, és a Jessa a legjobb. Utána pedig szorosan a színes Tescos márkájú. Csak éjszakait használok, és szárnyasat, mert az a leghosszabb, Nekem a vérzés vagy mindig előre, vagy hátra folyik, így csak a hosszú betétek a jók. Tisztaságit nem használok, semmi folyásom, semmi köztes vérzésem, semmi barnázás nincs, nem is értem minek használják olyan sokan, minden nap. Akkor ott már orvoshoz kéne menni.
2013. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
én használok tisztasági betétet,és azért kell,mert menstruáció után van barnás,normális hüvelyi váladék,ez mindenkinél így van. Meg fehér folyásom is van,szerintem erre való :)
2013. ápr. 11. 15:19
 4/23 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást, Nekem hál istennek nincsenek egyáltalán ilyen folyásaim, az orvos is azt mondta, hogy ez így a normális, ne aggódjak rajta, inkább örüljek.
2013. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De jó neked. Nekem mensi előtt és után van 1-2 napig,nőgyógyász azt mondta,hogy nincs vele baj,én eddig úgy tudtam,hogy mindenkinek van ilyen :D
2013. ápr. 11. 15:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Én az always tisztasági betétjét szeretem a legjobban,de a bella is jó,amúgy az csak jó ha van fehér folyásod,mert az védi a hüvelyt a kórokozóktól,amúgy én is úgy tudom,hogy mindenkinek van folyása és esetleg vannak olyanok akiknek annyira kevés,hogy észre sem veszik....
2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
a fehér folyás pont, hogy normális dolog! így tisztul ki
2013. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Carefree-t szeretem mindkettőben.


Érdekes dolog ez a folyás. Az én dokim is az állítja, hogy normál esetben nincs semmi folyás, és az a normális.


Holott meg mindenkitől azt hallom, és olvasom, hogy márpedig ez normális.


Ki érti?!

2013. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Eü betétből Always vált be,de váltogatni szoktam a márkákat.

Tisztaságiból Siempre(Lidl)

2013. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
minden orvos mást mond ezek szerint. Egyébként menstruáció után normálisaak a folyások,meg előtte,mikor csak úgy van,az fertőzés is lehet
2013. ápr. 11. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!