Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, Lányok! Ti milyen eü és...

Nők, Lányok! Ti milyen eü és tisztasági betétet használtok? Melyik vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 14:59
1 2 3
 21/23 panda maci válasza:
14-es válaszoló! Totál egyetértünk, nálam is minden így műkszik. Naturelle és Discreet-ezeknél nincs jobb!Ennyi!
2013. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

én eddig mindig Always-t használtam. (vagyis egyszer naturellát. tök jó hogy illatos :D). az a zörgő réteg engem is zavar, meg néha kényelmetlen, inkább a sensitive-t szeretem. éjszakára vagy a kéket vagy a sötétrózsaszínt szoktam. (amúgy én nagy különbséget nem látok a kettő között O.o). meg most Libresse-t vettem, az jó

tisztaságiból meg Discreet-et (hihetetlen milyen erős ragasztó van ezeken :D)

2013. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Always, Discret hasonló "nagy" márkák mind-mind csalódást okoztak.. Végül DM-ben járva megpillantottam a Naturellát, kipróbáltam, és imádom. Vékony, nem csúszkál el, kényelmes(nem is érzed) :))
2013. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!