Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, Lányok! Ti milyen eü és...

Nők, Lányok! Ti milyen eü és tisztasági betétet használtok? Melyik vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 14:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én eddig always super plust használtam, -egészségügyi betétnek, de már túl drága nekem..Most már Libresse éjszakait használok. (erős a vérzésem nagyon, de ez olcsóbb. 2 csomag always super plus kb.1550 Ft, 2 csomag libresse éjszakai kb 1000Ft.)


Tisztaságit nem használok, nem szeretem.

2013. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

nekem MINDENNAP van folyásom és a ciklusomtól függ hogy egy pici folt vagy egy nagy ragadós paca.

szerintem az a normális ha van,hiszen úgy tisztul a hüvely,nedvesen tartja,védi a kórokozóktól,jelzi a ciklus haladását is.


naturella és libresse tisztaságik!

eü betétek: jessa és naturella(favoritok),bella,be impulsive,tescos. az always túl drágán jön ki egy erős vérzéshez. külföldön imádják a u by kotex-et. nem tudom milyen,hiszen nálunk nem lehet kapni,de kipróbálnám :)

2013. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Kinga1995 ***** válasza:

Tisutaságit nem használok.

Régebben betéteztem (ált suliba még), Libresset használtam, mert az always szar műanyagos rétegétől a falra másztam, a libresse meg jó pamutos volt. Mondjuk így se lett a szívem csücske a betét, kényelmetlennek és gusztustalannak éreztem, szal átálltam a tamponra (OB).

Éjszakára a mai napig betétezek, az viszont kék always night, mert az jobb nedvszívó. Igaz kényelmetlenebb és műanyagos, de álmomba úgyse nem érzem :-D

2013. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én betétet és tampont is használok, eü-ben szerintem a Naturella a legjobb! Olcsó is, puha is és illatos is. Tangához is jó,mert vékony,így a bugyi méretéhez lehet igazítani. Nem vagyok hajlandó 5-700 forintokat kiadni pár sz.r betétért,amit csak 3-4 órát használok és kidobom, akármilyen "menő" márka is az /always,libresse.../


Tisztaságit én minden nap használok,/a Discreet a kedvencem/ így érzem jól, komfortosan magamat, illetve ha van valami-pl eljár a fantáziám a párom mellett stb,akkor nem a bugyimat kenem össze,hanem a tisztaságit :P


valamennyi hüvelyváladék természetes! Különben olyanok ennénk ott,mint a puskapor... :D


Nekem minden nap van h.váladékom, néha kevesebb, néha kicsit több,de ez nem gáz. Akkor gáz a sok váladék,ha viszketsz is/csíp stb.

2013. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 panda maci válasza:
Én csak a Nature-t használom. A tisztasági betétje hajszálvékony és nem ázik át menses utáni enyhe vérzéskor. Pamutérzetű felülete van és szellős. Nagyon kényelmes. Minden más márkánál a legrosszabbakat tapasztaltam.
2013. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Nekem a Libresse vált be. Nem csúszkál, jól felszívja, és kényelmes is.
2013. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Libresse. Puha, kényelmes, jól beszívja azt amit kell.

Amit viszont nagyon utálok az az Always..... az a műanyag sz*r (már elnézést) annyira kényelmetlen, hogy megőrülök tőle. 2 lépést nem bírok vele megtenni.

2013. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Always super plus, Libresse long, és Libresse éjjeli, meg tisztaságiból Carefree long, vagy Always.
2013. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tisztaságiból carefree-t, eü.-ből nappalira és éjszakaira is

naturella-t.

2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én eü-ből Always-t, tisztaságiból Carefree-t használok, nekem ez vált be a legjobban.
2013. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!