Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy butaságot csinálta...

Nagyon nagy butaságot csináltam ezzel? (részletek alul)

Figyelt kérdés
14 éves múltam (lány). Nagyon későn érő típus vagyok, ezt anyukámtól örököltem. Nincs semmi mellem, még a legkisebb kosarat sem tölti ki. Nem is menstruálok. Az osztályomban már minden lánynak megvan. És a srácok és néhány lány is sokat csúfol, hogy nincs mellem (ezt főleg a fiúk teszik) a lányok meg, hogy nem menstruálok. Mert a lányok körében ez egy mindig nyílt téma sajnos, és mindig hirtelen átterelődik a téma rám, hogy milyen ciki hogy ennyi idősen már csak nekem nincs meg. Én mindig néma csendben tűrtem és csak annyit böktem oda, hogy: Ez van. Mindig elnyeltem hogy mennyire fájt, hogy ezzel csesztettek. Ez már nagyon rosszul esett, és csináltam egy butaságot. Már nem bírtam, hogy mindig ezzel piszkáltak és azt hazudtam, hogy menstruálok. Szerintetek ezzel nagyon nagy butaságot csináltam?
2013. ápr. 21. 19:46
1 2
 11/17 anonim válasza:

Tapintatlan osztálytársaid vannak! Megértem hogy hazudtál, engem mondjuk sosem piszkáltak, inkább ilyeneket kaptam meg: "de jó neked". Hát igen az! :DD

Egyébként nekem a mellem hamar kezdett nőni, nekem látszott először, de amikor a többiek is "beindultak" nekem volt a legkisebb. De az "érés" ideje miatt azt hittem hamar fog megjönni, hát nem, 2 évet (12-14 évig) vártam rá aztán úgy döntöttem, jobb is hogy nem kell ilyenekkel foglalkoznom, 1 évre rá jött meg (15) a leglehetetlenebb pillanatban. :D

Néhány szösszenet, amit a honlapok nem írnak le, de hasznos lehet, ha rákérdeznek:

Először több napig tart (6-8 nap), a legtöbb embernek eleinte sokáig nem rendszeres (az csak később áll be), tényleg úgy jön mint a vízfolyás, (ilyenkor elég kellemetlen leülni.), a tampon jó dolog, de jobb engedni hogy kifolyjon (azaz ezt ne kamuzd be mert ez annál macerásabb dolog, ha rákérdeznek, nem használsz, és pont.) A betét kilóg a bugyiból (ahol ráragasztod a szárnyait az anyagra), vagy ha olyan az anyag átlátszódhat a véres betét. Erre szerintem figyelj oda de nem kell rágörcsölnöd, mert akkor lebuksz. Lehet hülyén hangzik amiket leírtam, de nekem ezek a tapasztalataim.

Tényleg nyugi, csak tanulj meg néhány dolgot, hogy kivédd a kérdezősködést!

2013. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9. kommentelő: Nem baj, hogy hosszú volt. És igen köszi, segítettél. :)

10. kommentelő: Én sem értem miért mondják ezeket, de attól még csinálják továbbra is (sajnos)...

11. kommentelő: Köszi szépen a tanácsokat.:) sokat segítettél.

2013. ápr. 22. 15:52
 13/17 anonim ***** válasza:

igen,ha meg eltelne xy idő azóta hogy kamuztad és rákérdeznek valamikor(pl 1-2 hónap múlva)hogy megjött-e azóta vagy hogy tényleg megvolt már az első,akkor nyugodtan mond azt hogy azóta nem jött meg.erre nem mondhatnak semmit,hiszen sok lánynak hónapokig nem jelentkezik a második. a lényeg hogy tudjanak az elsőről és menj betétet cserélni(nem kell igazi betétet pazarolni,elég egy tisztasági,hiszen annak is olyan zörgése van ha érted). berakod a tisztaságit(ami lehetőleg egyenként csomagolt legyen,nagyon hasonlítson messziről betétre pl libresse-nek van olyanja.de ha nem tudsz venni olyat,normál is megteszi),"zörögsz" egy kicsit,aztán kimész,"megigazítod" a betétet(mert hát néha elég kényelmetlenek) és mész utadra vagy beszélgetsz azokkal az osztálytársaiddal,akik hallhatták a dolgot :D

hülyén hangzik,tudom. de ha már abba a helyzetbe kerültél hogy hazudtál nekik,akkor tégy meg mindent a lebukás ellen!

viszont ha anyád fülébe is eljut hogy neked már megjött,stb(pl egy másik anya mondja a tiédnek hogy az ő lánya mesélte) és anyud rákérdez,akkor mondd nyugodtan hogy "nem jött meg rendesen,csak előjel dolog,de ezt a többi lánynak nem kell tudnia". így érteni fogja.

:)

2013. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. kommentelő: Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.:) Mellesleg tudok én is egy jó pár dolgot a menstruációról csak nem vagyok benne valami tapasztalt, ezért is köszi a választ mindenkinek.:)
2013. ápr. 22. 18:00
 15/17 anonim ***** válasza:

szívesen! :))

én voltam a 9. és a 13.

2013. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem anyudnak simán mondd el úgy ahogy van, meg fogja érteni!
2013. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben.:) Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!