Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első mensid mikor volt?

Első mensid mikor volt?

Figyelt kérdés

-hány éves voltál?

-hogy reagáltál?

-milyen helyzetben voltál éppen?

-stb...


2009. szept. 29. 20:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

jajj,milyen történetek vannak:S:D

köszi a válaszokat.

2009. okt. 11. 15:03
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
12 éves volt, pont nyaralni voltunk a tengerparton. Ahogy leértünk, elmentem pisilni és nem hittem a szememnek.. tudtam hogy mi az, mivel kaptam előtte tájékoztatást hogy mikor mit kell csinálni. Sajnos ez a nyaralás nehéz napokkal telt.
2009. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
11 voltam .bejárós táborba jártam. egyik este láttam egy barnafoltot.szóltam anyunak és adott betétet
2009. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

én 10 éves voltam amikor megjött és éppen egy táborban voltam egy tónál=folyamatos fürdés

reggel anyukám költött és az ágyam véres volt,anya észrevette és mondta hogy nekem megjött és hogy mindjárt rakunk fel betétet de akkor hallott egy hatalmas koppanást,elájultam mert rosszul vagyok a vértől

azóta még mindig rosszul vagyok a vértől de amikor mensi van akk arra nem úgy tekintetk mint a vérre

2011. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ma jött meg


13

Picit megijedtem

Zuhanyozni készültem

2011. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
csajok,akik még nem mensiznek,NE várjátok,örüljetek,h.nem mensiztek.
2012. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!