Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első mensid mikor volt?

Első mensid mikor volt?

Figyelt kérdés

-hány éves voltál?

-hogy reagáltál?

-milyen helyzetben voltál éppen?

-stb...


2009. szept. 29. 20:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem 2003 okt. 16.-án jött meg először,12 éves voltam.Én már nagyon vártam,számomra akkor azt jelentette,h. már nagy lány vagyok.Éppen hétvége volt,anya már hozta is a betétet.De szerintem már készült erre a dologra,mert ő nem használ betétet,és volt otthon.Megmutatta h. hogyan is kell használni,és ez írtó ciki volt.Most 18 vagyok,és nem nagyon örülök,mikor 28 naponta megjön.Én csak igazából az elsőnek "örültem".
2009. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 14 éves voltam, nyár végefelé, ősz eleje, és hét vége felé jött meg, emlékszem néztem a Legyen Ön is milliomost, és éreztem, hogy milyen furcsa.

Másnap reggel mennék iskolába, elmentem wc-re nagy dolgot intézni és akkor annyira megjött mint a vízesés. Én azt hittem, hogy a kakival együtt jött, teljesen kétségbe voltam esve, hogy elvérzek, meghalok, majd jött anyukám és mondta, hogy azért betétet vigyek magammal az iskolába. :)

2009. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2009. okt. 10. 13:57
 14/26 anonim ***** válasza:
98%
1999 dec.31. épp unokatesoméknál voltunk mert a szülei elmentek bálba és ott kellett lennünk vigyzni rá.Elmentem a wc.re mert pisilni kellett és akkor láttam hogy a bugyim véres elksztem sirni hogy mi lehet a bajom és akkor mondta mamám hogy semmi baj nincs nagy lány lettél.
2009. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, épp suliban voltam, és szörnyen gáz volt. Azelőtt minden nap volt nálam betét a táskámban, hogy hátha pont aznap jön meg, de akkor pont nem vittem, úgyhogy átáztam elég rendesen, és rohantam az iskolaorvoshoz, hogy mit csináljak. Szörnyű volt...
2009. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:Sszegény:(
2009. okt. 10. 20:14
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam, épp osztálykirándulás, és első nap nem is tudtam, hogy az az mert barna volt, nem véres piros. Meg is ilyedtem, mert voltak bélrendszeri problémáim, és azt hittem azzal van gond. Rettegtem végig a vonaton haza, hogy átázik a nadrágom,szőrnyű volt...

de ennél csak az volt rosszabb, mikor anyám elé álltam és megmontam neki , hogy megjött, "...nem hiszem el..." volt a reakció... na, anyám ott nekem meghalt...

2009. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónappal a 13. szülinapom előtt.(Igaz ez 21 évvel ezelőtt volt :)). Tavaszi szünet volt, a kertben rohangáltunk a szomszéd gyerekekkel, közben bementem wc-re és akkor vettem észre. Szerencsére rögtön tudtam mi ez, szóltam anyukámnak, ő adott betétet, én meg visszamentem játszani, nem sokat törődtem ezzel. A második már igazi, fájdalmas menzesz volt. Vannak velemkorú barátnőim van, akik csak 15-16 évesen kezdtek menstruálni, az még normális.
2009. okt. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen és 4 hónaposan, az iskolában. Nem ijedtem meg, mert bár anyukám sosem beszélt róla (utána sem), a suliban pont egy héttel korábban volt felvilágosítás, ahol mindent elmondtak.

Mindenesetre annyit okultam a dologból, hogy a kisfiamat kezdettől fogva mindenről felvilágosítom, persze a maga szintjén. Így, mire eljutunk a kiskamasz korig, nem kell majd pironkodva mesélni róla, hogy mi hogy működik a lányoknál/fiúknál, csak kicsit konkretizálni, de ez nem nagy dolog ilyen bensőséges viszonyban.

2009. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11éves voltam, pont hétvége volt, és nagyon beteg voltam. aztán láttam egy nagy barna foltot a bugyimon azonnal bőgni kezdtem azthittem kakis :D aztán anya mondta hogy nagylány lettem .. persze fél napig bőgtem hogy nem fognak szeretni a szüleim
2009. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!