Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés mikor a doktor...

Milyen érzés mikor a doktor kenet mintát vesz? Fáj mikor feszíti szét a hüvelyt és amikor benyúl a pálcikával milyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 19:14
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz semmi baj? nagyon szégyenlős nem vagyok csak ugye ez az első és kicsit félek
2013. máj. 12. 20:01
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj. Tekints úgy erre is, mintha a háziorvos csak a torkodat nézné meg.
2013. máj. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Ígéretemhez híven

nem nem fájt egyáltalán a doki is elcsodálkozott hogy szűz vagyok amikor kenet mintát vett kicsit csiklandozott de szerencséresemmi baj nem volt :)

2013. máj. 13. 16:17
 34/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagyon örülök, hogy minden rendben ment és remélem soha nem lesz semmi bajod az életben!!! :)
2013. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. máj. 13. 17:22
 36/37 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál és szerencsés is,nem akartam az én első élményen leírni,ne hogy elrémísszelek,ezért inkább csak csak pozítívumot írtam mire figyelj,én nem így jártam az elsőnél,azóta sem járok szűrésre nagyon.Nem tudok lazítani,ellazulni,így nem feszülést érzek csupán.
2013. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
nekem szerencsére sikerült a doktor egy idős kedves úr volt nagyon korrekt volt mindent szépen elmondott mi fog történni :)
2013. máj. 19. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!