Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az megszokott dolog, hogy egy...

Az megszokott dolog, hogy egy lány álmában eljut az orgazmusig úgy, hogy magához sem ér?

Figyelt kérdés
Szokványos-e ez a dolog a női test esetében?

2013. máj. 20. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Nektek még életetekben nem volt orgazmusotok...

Ezért hiszitek, hogy az volt álmotokban.

2013. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

a pasik is el tudnak menni álmukban és a nők is

nem olyan húde meglepő ez :)

2013. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen van orgazmusom a párommal (az előtte levőkkel viszont tényleg ritka volt, de álmomban akkor is átéltem ugyanezt).
2013. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12.-nek: ébren is van orgazmusom, és hidd el, álmomban is ugyanolyan - sőt, általában fel is ébredek rá. Attól, hogy valami veled még nem történt meg, nem jelenti azt, hogy a jelenség nem is létezik. Egyébként terhesen zavart is ez a dolog, mert többször be is görcsölt a méhem, és féltettem a babánkat. Megkérdeztem a dokit, először nevetett egy jót, hogy most tulajdonképpen panaszkodom, vagy dicsekszem? De aztán elmondta, hogy a dolog létezik, terhesen valóban van, akinél gyakoribb a vérbőség és a hormonok miatt, és szerencsére nem veszélyes a babára sem.
2013. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen normális dolog. Az orgazmus az agyban dől el.
2014. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!