Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadás ellen mit javasoltok?

Izzadás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

baromian izzadom és sajnos büdös is vagyok és ez nagyon idegesít undorodok magamtól de nem tudok mit tenni..eddig bármilyen dezodort használtam egy ideig hatott de aztán nem.

Néha a tenyerem is izzad a lábam mindig tehát erre is kéne valami meg ugye hónaljra



2013. jún. 6. 14:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
A szagokat tuti elfedi. Egyébként lábvízbe is lehet használni. Szerintem ha bioboltba vagy gyógyszertárba megveszed, kis dobozba adják..lesz benne ilyen tájékoztató. Le lesz írva mivel keverd, mire hogy használd. De itt neten is van egy csomó "recept". Egyelőre elég ha csak csepegtetsz a hónaljadra vagy vattával, és olyan lábvizet veszel. De a cipődbe is tehetsz nyugodtan teafa olajjal átitatott vattát. Remélem segít.:)
2013. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
és ez a teaolaj mennyibe kerül és gyógyszertárba kell venni?:)
2013. jún. 6. 16:40
 13/15 anonim válasza:
Gyógyszertárba, bio boltba de még szerintem a rossmanba vagy a dm-be is tudsz venni. Ott is vannak ilyen cuccok. Én 180 forintért vettem. :D Ilyen pici üvegcsébe van. Mivel nagyon keveset kell használni belőle.. ezért felesleges nagy kiszerelésbe venni. :)
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Próbáld ki Rexonátol a Maximum protection sensitive dry- t (lila színű, bár van több fajta is, azt így fejből nem tudom). Igaz, nem a legolcsóbb dezodorok közé tartozik, de ez "megszünteti" a szagokat,és az izzadásfolt sem látszik a ruhán ;)
2013. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
igen, amit a 14-es mondott azt én is ajánlom. Rexona és a Dove is piacra dobott egy krémes dezodort, amely a problémádat orvosolja. Igaz olyan 1400-1600 forint között van az ára, de tényleg jó!
2013. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!