Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szent János kórház nőgyógyásza...

Szent János kórház nőgyógyászatán jár valaki Dr Varga Anikóhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már hogy nem túl kedves, de szakmailag milyennek tartja aki hozzá jár?
2013. jún. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
Szerintem a lehető legrosszabb választás. A magánrendelőjében lehet, hogy képes megerőltetni magát (az átlagnál magasabb tarifájáért), de nekem a János Kórház szakrendelésén volt 'szerencsém' hozzá nemrég: egy hideg, kiégett, lelketlen, közönyös nő, aki futószalagon rendezi le az embereket, és pár perc után kábé kilök a rendelőből. Slusszpoénként pedig a vizsgálat során (szokásos terhes-ultrahang) sikerült bekapnom egy jó kis fertőzést, szóval finoman szólva sem alapos. A tanulság: hiába csengetem a nem kevés TB-t hosszú évek óta az államnak, marad a magánnőgyógyász, de semmiképpen nem ez a nő...
2014. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

köszi a választ! voltam azóta nála, és sajnos ugyanazt tapasztaltam mint te :P hát minek dolgozik ebben a szakmában, ha így utálja?? én konkrétan alig vártam hogy kimeneküljek a rendelőből, pedig csak rákszűrésen voltam.

szóval írhattál volna hamarabb is, akkor megúsztam volna ezt a csodálatos találkozást :D (sajnálom szegény drnőt, tudom hogy illetlenség így beszélni valakiről, de olyan gyűlölet volt az arcán hogy én ilyet még nem láttam)

2014. febr. 24. 09:35
 3/42 anonim válasza:
Ezek szerint nem "csak" rossz napja volt, hanem mindig ilyen ember- (vagy nő?)gyűlölő... Én még soha nem írtam egyetlen fórumba sem, de most úgy éreztem, emellett nem mehetek el szó nélkül, így talán sikerül másokat megkímélni egy rossz élménytől.
2014. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
62%

Én is voltam nála. :D Alhasi fájdalmaim voltak, előtte pedig kimutatták a hüvelyemben azt a streptococchust (vagy mit), ami a menstruációs TSS-t okozza. Megemlítettem neki ezt, hogy előtte ilyen fertőzésem volt, és hogy kicsit utánanéztem ennek a TSS-nek... Mire a válasz: "Utálom, amikor valaki utánanéz!! Ne nézzen utána!! Majd én megmondom!!!" :D Aztán lecseszett azért, mert nem voltam rákszűrésen legutóbb, vett egy mintát (hidegen és fájdalmasan), és kiküldött a fenébe.

Amúgy hüvelygomba gyanújával mentem be, amit NEM volt hajlandó kivizsgálni, csak a rákot, ami természetesen, mivel 19 éves vagyok, negatív lett...

A férfi, aki ott szokott lenni, ő kedvesebb. Gyorsan átmegy rajtad, de nem csesz le ok nélkül... :D

2014. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 sld válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Egy szörnyeteg. Terhesgondozásra tévedtem hozzá, hogy beutalókat kérjek, de olyan szinten megalázóan bánt velem is, h majdnem elbőgtem magam. A kórházi normál sztk rendelésen közölte a tarifáit és azt, ha nem fizetek többet ne menjek hozzá:( Utána többektől hallottam, h kifejezetten figyelik a kiakasztott havi beosztást, illetve időpontfoglalásnál külön kérik, h ne hozzá kerüljenek. Nem értem mit keres ott, ha ennyire gyűlöli a munkáját.

Aki teheti kerülje el!

2016. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Fiiling válasza:
Sziasztok. Nekem annyira nem volt rossz a tapasztalatom vele. Az igaz, hogy eléggé rideg a stílusa, de ő volt az egyetlen, aki ragaszkodott hozzá, hogy a pozitív hpv leletnél ne álljunk meg, nézzük meg a dns-t, típust, stb. A Jánosban lévő férfidoktorok erre mind szartak. 5 évig volt bennem a vírus, ő végig kezelt, amikor megjöttek az eredmények, felhívott, akár este is, ha akkor kapta meg. Igaz, hogy engem is rábeszélt egy drágább citológiára, így mindig fizettem a rendelésén, lehet, ha nem fizetek, elküld a francba, de nekem biztonságérzetet adott, hogy úgy éreztem, figyelemmel kíséri a helyzetemet. Terhesgondozáson nem voltam még nála, arra most készülök menni, ezért is kerestem rá a nevére, hát nem nyugtattatok meg.:D
2016. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
Helló! :) Én csak a hírét hallottam a doktornőnek....inkább nem kísérleteztem vele, felhívtam a rendelőt és aznap amikor menni szerettem volna Dr. Hazay volt bent. Most már kifejezetten őt keresem, hozzá járok :)
2017. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Még egy ember akivel bunkó volt ...

6 hetesen volt egy beverzesem, 10 hetesen kellett újra mennem elmondtam hogy mennyire izgulok a babaert hogy minden rendben legyen. Erre uh végén megkerdezi hogy biztos hogy megtartom e mert nagyon fiatal vagyok, akkor 23 éves, ekkora paraszt orvost. ..

2017. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Katicic válasza:
Akkor én elmesélem a saját tapasztalatomat eddig mint kismama! Évek óta hozza jarok, igazából a kapasba tartoztam ahol mikor kiderült hogy HPV -M van ráadásul 16 magas kockázat, halálra ijesztett az idős profi prof, ezután random mentem a Jánosba, épp Varga doktornőhöz, igen, nem simogatja a hátam és nem mesél vicceket, de én nem ezért jarok nőgyógyászhoz! Viszont korrekt és profi, egy kisebb műtét után ismét rendbe lett a citologiam és mindenről mindig tájékoztatott, nagyon megkönnyebbültem, most évekkel később kismamakent is elégedett vagyok, 1-2 héten belül nála szülök a Jánosban, mindenen rendben, a kiskrapek eddig makk egészséges, hüvelyi szülésre készülünk és csak 12 kilót hiztam, mert igen, ha kellett figyelmeztetett! Sokkal többre becsülök egy keményebb de őszinte véleményt ha szakértelemmel parossul, mind egy fizetett kamu mosolyt ami mögött nincs több tartalom, sőt! Én ajánlom, bízom benne, ha jo orvost keres valaki. Azért írok egy újabb véleményt szülés után is, de egyelőre ezek a tapasztalataim.
2018. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
A János tele van csupa jó dokival, akik pluszban meg kedvesek is. Szóval az Anikó Igen nagy kontraszt mellettük. Amúgy amikor én jártam nála még kommunikálni sem nagyon akart a beteggel. Olyan volt mint egy felfuvalkodott hólyag
2018. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!