Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szent János kórház nőgyógyásza...

Szent János kórház nőgyógyászatán jár valaki Dr Varga Anikóhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már hogy nem túl kedves, de szakmailag milyennek tartja aki hozzá jár?
2013. jún. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Ma voltam nála. Egyáltalán nem volt bunkó. Úgy éreztem, hogy figyel, koncentrál.
2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:

Évekkel ezelőtt véletlenül egy kontrollra hozzá kerültem be hozzá a János kórházba. Egyből észrevette, hogy egy másik orvos sajnos félrekezelte a chlamydiámat. Azóta is hálás vagyok neki a gyors felismerésért.

Tavaly egy magán nőgyógyászhoz kezdtem el járni babatervezés miatt, de nagyon nem lettünk egy hullámhosszon a dokival.

Ekkor eszembe jutott Varga doktornő és úgy döntöttem inkább hozzá fogok járni.

Egy magánrendelésére mentem vissza, nem a Jánosba, mert már nem oda tartozom.

Szerintem rendkívül prezíc és mindent elmagyaráz. Én megbízom benne. Teljesen más vonalon indultunk el, mint a másik orvossal. Nekem az a benyomásom, hogy nagyon naprakész a tudása.

2019. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Kedves Olvasók időről időre feltűnnek itt ezek az új valaszadok. Friss regisztraciok mind mert soha nem látni százalékot náluk. Tehát valaki azért regel hogy a doktornő irháját mentse.. ne dőljetek be.. ez a nő nem való orvosnak.. és végtelenül szomorú hogy az lehet..
2019. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:

Az előző kommentelő vagyok és tegnapi a regisztrációm, ezért tényleg nem is lehet százalék a válszaimon, de ez meg nem jelenti azt, hogy nem igaz, amit írok.

Elolvasva a a negatív tapasztalatokat elbizonytalanodtam és megrémültem és ezért is írtam le a saját véleményemet. Senkit nem akartam védeni csak a tapasztalataimat megosztani, ahogy ti is tettétek.

2019. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Gébi126 válasza:

Sziasztok!

Én 2 hónapja voltam nála először. A véleményem:

1: precíz

2: holisztikus szemléletű

3: elmagyarázza a dolgokat

4: hideg, nem jópofi


Igazából teljesen véletlen kerültem ide és mondhatom örülök, hogy előbb voltam nála és csak utána olvastam el azokat, amiket ide írtak. Bár egyértelmű, hogy valaki hadjáratot indított ellene, minden vele kapcsolatos fórumon ezt teszi. Kicsit ijesztő, hogy 2013 óta így beragadt valakinek. :) Na ott nevettem egy nagyot, amikor azt írta, hogy a János Kórház nőgyógyászi elit.....őőőőőő....ok.

Nekem is volt már orvossal rossz tapasztalatom, amit leírok és útjára engedek. Soha nem követtem a történetem sorsát.

Szóval, aki nem az orvostól várja a lelki támogatást, de jó szakembert szeretne nyugodtan keresse fel. Nekem egy éve húzódó gondomra tett pontot.

2020. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Hadjárat? Te ismételten egy friss regisztrációjú nyilatkozó vagy itt. Nem feltuno aa dehogy.. es az sem ordít hogy valakiről ennyi rossz vélemény van.. persze.. gondolkozz már.. bár sztem egy beépített ember vagy a rokonságából. Anikónak megvannak számolva a percei mert amint csinál egy komolyabb bunkóságot repül a kórházból.. 😉🙏
2020. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Gébi126 válasza:

Tévedtél. Nem vagyok új regisztráló.

De az is elég nyilvánvaló hogy az összes fórumon te írogatsz. A mentális egészséged érdekében engedd el a régi sérelmeid. Hacsak nem halt meg valaki, akkor ennyi idő után beteges amit csinálsz. Képtelen vagy elfogadni hogy mindenki valaki másban találja meg amit keres. A pozitív vélemények tapasztalatok. Ennyi. Örülj a szabad orvosválasztásnak!!!!!!

2020. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nem tévedtem, ellenben Te hazudsz mert új reges vagy. Egyedül itt írok. De benn vagyok a facebookos szent jánosos szuleses csoportban is ahol mar rengeteg nő leírta névvel, profillal ugyanezeket. Szóval aki a név nélküli gyakorinak nem akar hinni, az higgyen a szemének ott! És igenis fel vagyok háborodva hogy ilyen hulladék ember orvos.
2020. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Gébi126 válasza:

Látod milyen könnyű úgy teljes meggyőződéssel állítani valami hogy közben tévedünk? :)

2019 júliusban regisztráltam mert volt egy kérdésem. Reagálni sose reagáltam semmire szóval az aktivitásom 0. És ez elég ahhoz hogy te határozottan állíts valamit. Könnyű tévedni beismerni nehéz.

2020. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy a fent említett csoportban -félétek fehéren nyíltan le van írva minden a kedves doktornőről, ezek után mindenki tegyen saját belátása szerint..
2020. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!