Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szent János kórház nőgyógyásza...

Szent János kórház nőgyógyászatán jár valaki Dr Varga Anikóhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam már hogy nem túl kedves, de szakmailag milyennek tartja aki hozzá jár?
2013. jún. 23. 13:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Van egy sejtesem, hogy a kedves doktorno vagy rokona írogat itt.. nem vagyunk am ennyire hülyék helló. Erdekes a két utolsó válasznak nincs %a, mert egy tok új regisztráció.. Legalább az írási stílusod valtoztatnad te agyatlan. Amúgy mindenkinek javaslom a Jánosban szültem facebook csoportot. Errol az orvosnak nevezett formedvenyrol szinte csak rosszat írnak, abból is katasztrófa mélységűt... Én csak egyet kívánok a kedves doktornonek, hogy soporjek le a sokkal jobb dokik a pályáról. A János egy elit nőgyógyászat, nem odavalo.
2018. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Kiss_M válasza:
Dr Varga Anikó az egyik leglelkiismeretesebb, legemberségesebb orvos akivel valaha találkoztam. Saját tapasztalatból mondom, hogy nyugodtan fordulj hozzá! Én az inzulinrezisztenciám és ahhoz kapcsolódó nőgyógyászati problémáimmal (PCO, stb) kerestem fel, és azonnal szakszerű segítséget kaptam tőle. Azóta is kordában van tartva az inzulinom, a súlyom csökkent. A nőgyógyászati problémáim meg lettek oldva. Igen, valóban megfogalmazta, hogy a súlyomat kordában kell tartani, de ez számomra sokkal korrektebb, mint amikor egy szakember nem szembesít olyan egyértelmű dolgokkal, ami egy laikusnak nem feltétlenül egyértelmű. Sok orvos időhiány, vagy fásultság miatt nem mutat rá hangsúlyosan ezekre a dolgokra, ami pedig lehet, hogy a páciensen esetleg sokkal többet segít, mint a mézes-máz. Természetesen sokkal könnyebb kedveskedni, felírni a gyógyszert és nem belemenni egy esetlegesen nehezebb témába, elfordítani a fejét, és úgy tenni kedvesen, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Sokkal több energia az orvos részéről keményebb témákat megfogalmazni, mint kedvesen, közönyösen hallgatni, vagy elegánsan elfordítani az igazi gyökéroktól a fejét. A kedves közönyösöktől kiráz a hideg, nem csupán az orvosi szakmában, hanem az élet minden területén. Mind szakmailag, mind emberileg tudom ajánlani neked a doktornőt.
2018. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Ez egy 2013as kérdés, és érdekes mód újból és újból megjelennek új regisztracioju válaszok. A régiek közül csak én írok ide. Aki olvassa, annak üzenem, hogy ezt az orvosnak nem nevezhető hulladékot ki fogják zárni az orvoslasbol mert több feljelentési ügy van ellene embertelen viselkedése miatt. Ezt a betegjogi kepviselotol tudom..
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:

Már írtam ide korábban. Olyan betegségem van, ami amiatt, hogy végül a doktornőhöz kerültem, és alaposan kivizsgáltak talán még 15 vagy annál is több évem maradt hátra. Nélküle talán pár évről beszélnénk. Két gyermekem van, akit így láthatok felnőni. Igen hálás vagyok, és szívemen viselem, bánt, hogy így írnak róla. Még úgy is, hogy nem vagyok családtag ;)

Aki ilyen stílusban és ilyen módon hosszú időn keresztül pocskondiáz és rágalmaz mást, akiben sokan megbíznak, és akit sokan tisztelnek, annak valami mögöttes indoka lehet. Ha nem lenne ilyen túlzó, talán mást gondolnék. Mi lehet az oka a rágalmazó hadjáratának? Talán egy elhagyott férfi írhatta? Vagy szakmai féltékenység / fúrás? Mivel a János Kórházról ír, inkább az utóbbira tippelnék.

Ha ez a kommentelő kíváncsi rá, és ad nevet és telefonos elérhetőséget, arra is nyitott vagyok, hogy vele beszéljek, mert dokumentálni tudom a velem történteket, - meg persze azt is, hogy nem vagyok családtag - de sajnos itt valószínűleg nem ez a lényeg, ami nagyon szomorú. :(

2018. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Na akkor javaslom, hogy lépj be a János kórházban szülök csoportba és olvasd át töredelmesen, hogy miket írnak a doktornorol. Aztán akkor rajossz, hogy ez nem kitaláció. És tudd meg, hogy rohadtul ideges vagyok erre a nőre, aki életem legkiszolgaltatottabb helyzetében így bant velem. És akkor és ott nem tudtam megfelei reagalni. De ha újra találkoznék vele leorditanam a fejét, úgy hogy leropul a haja is.
2018. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:

Lehet, hogy tévedek, és sajnálom, ha valóban rossz élményed volt, de tényleg túlzónak érzem a kommentjeidet.

Sokan vagyunk olyanok, akik nem keveset köszönhetünk neki, akkor is, ha te ezt nem

akarod elfogadni és csak ez a negatív energia, vagy bosszú hajt.

Egy biztos, nem kívánom neked, hogy abba a helyzetbe kerülj, mint én, hogy az életed a tét, de, ha mégis így alakul, remélem olyan lelkiismeretes és szakértő kezekbe kerülsz, mint én, akkor, nála.

2018. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Sokan vagytok, hat nem vagy képbe. Sokan vannak sajnos így mint én. Ez a baj. Én elfogadom , hogy neked jó a tapasztalatod. De nézd már meg abban a csoportban miket írnak róla Légy szíves. Míg nem élsz át ilyet mint én nem fogod megerteni. És tudod hány nőt gyomoritott meg ez a nő lelkileg. .

Egyébként jó egészséget kívánok

2018. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
59%

Én pszichológushoz nem azért megyek, h a fizikai betegségemet gyógyítsa, a nőgyógyásznál pedig nem a lelkemet akarom rendbetetetni, nem tőle várom az ilyen jellegű segítséget akkor sem, amikor kiderül a halálos betegségem. Igaz a doktornő engem még ebből a szempontból is támogatott. De őszinte volt, egyenes és szókimondó. A szakmai alapossága mellett. Nekem ez nagyon sokat segített.

Lehet egy nőgyógyász jó lélekgyógyász is, de ha szakmailag nincs ott, azon az ember / baba élete múlhat.

Talán csak rossz napja volt akkor. Sajnálom.

Remélem, kívánom, h ezután téged is pozitív élmények érjenek, és majd arról tudj írni!

2018. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Ez nem pszichológus kérdése. A kedves doktorno megalázott én és a magzatom emberi mivoltjaba taposott emellett durván agresszíven vizsgált. Nem lélek patyolgatasra mentem... látszik, hogy a védője vagy. Örülj neki , hogy nem ezt kaptad amit rengetegen. Amúgy az ilyen nagyon ritka nala
2018. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
Fogadott orvosom nem jött be a szülésre, ezért ügyeletben szültem. Ő az az orvos, aki vajúdás alatt közölte, hogy most meg fog vizsgálni, majd felnyúlt és minden figyelmeztetés vagy a beleegyezésem kérése nélkül szó szerint eltépte a méhszájamat (mert szerinte nem tágult elég gyorsan), de úgy, hogy dőlt belőlem a vér és a mai napig emlékszem az embertelen fájdalomra. A kitolás nekem nagyon nehezen ment hanyatt fektetve, amikor ezt jeleztem, hogy könnyebb lenne más pozícióban, behívatott még két embert, akik lefogtak és így kellett szülnöm. Még sokat tudnék mesélni arról, hogy mire képes, de most csak jelezni szerettem volna a többi nőnek, hogy NE menjetek hozzá, véletlenül se!
2018. dec. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!